PIĄTEK - 22 PaździernikaSOBOTA - 23 PaździernikaNIEDZIELA - 24 Października
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

CineMAP w Częstochowie – spotkanie z Gosią Kuzdrą w Iluzji!

23 lipca - godz. 19:00

Nazywam się Gosia Kuzdra i kocham kina.
Uwielbiam oglądać filmy, oddychać festiwalową atmosferą, przeżywać seanse w dobrym towarzystwie albo pójść do kina solo. Ale najbardziej kocham kina. Kino jest najlepszym domem dla filmu. Seans na sali kinowej to dla mnie za każdym razem święto, a zarazem najbardziej naturalna sytuacja do spotkania z ruchomymi obrazami.
Wyruszam w trasę po kinach! W 10 dni chcę odwiedzić 10 kin! Wystartuję z Poznania i pojadę na południe, żeby odwiedzić kina, w których jeszcze nigdy nie byłam. Ciągnie mnie na Śląsk, bo widzę tam obfitość pięknych, starych kin do odwiedzenia i moc wspaniałych ludzi (kiniarzy) do spotkania. . Od 14 lat jestem związana z branżą kinową, a przez 10 lat prowadziłam poznańskie Kino Muza – zatem dobrze wiem, w jakie kąty warto zajrzeć i o co spytać.
Codziennie będę relacjonować moją podróż na Instagramie i Facebooku @cinemap_gosiakuzdra Zabierzcie się ze mną w tę kinową trasę! Będę pokazywać miejsca i poszukiwać ciekawych historii. Mam nadzieję, że w każdym z kin uda mi się porozmawiać z jego pracownikami i widzami oraz obejrzeć film.
Od lat włóczę się po kinach. Dokądkolwiek jadę – szukam kina.
14 lipca wyruszę w trasę, podczas której możecie mi towarzyszyć. Moja przygoda zakończy się 24 lipca, w moje urodziny. Taki piękny prezent sobie wymyśliłam!
Zapraszam do Kina OKF ILUZJA 23 lipca, godz. 19:00. Wstęp wolny !

Szczegóły

Data:
23 lipca
Godzina:
19:00
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/820529818837453

Miejsce wydarzenia

Kino Studyjne OKF Iluzja
Aleja Najswietszej Marii Panny 64
Częstochowa, śląskie 42-217 Polska
+ Google Map
Strona internetowa:
www.okf.czest.pl