PIĄTEK - 5 CzerwcaSOBOTA - 6 CzerwcaNIEDZIELA - 7 Czerwca
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Częstochowa 29.03, Tomek i Przyjaciele – Tomek ratuje cyrk

29 marca

Zapraszamy, na spektakle o godzinach: 10:00, 12:30 i 15:00
——————————————————————————————-
Ciuch-ciuch! Tomek i Przyjaciele, bohaterowie wspaniałej bajki wreszcie przyjeżdżają do Polski! Zapraszamy na wspaniałe muzyczne show z udziałem bohaterów kultowej bajki, która cieszy i bawi polską publiczność od ponad 25 lat!

Tym razem sympatyczne i wesołe lokomotywy zabierają dzieci w magiczną, teatralną podróż! Na scenie zobaczymy bohaterów kultowej bajki na żywo, naturalnej wielkości. Znane i lubiane piosenki w polskich wersjach językowych, śpiewane będą przez roztańczoną grupę aktorów. Widzów w każdym wieku oczaruje wspaniała scenografia, której najważniejszą częścią są poruszające się po scenie lokomotywy! Czwórkę nierozłącznych przyjaciół: Tomka, Piotrusia, Gabrysia i Kubę czekają wspaniałe przygody, podczas których spotkają oni niezwykłe postacie, w tym niezapomnianego Grubego Zawiadowcę! Zapraszamy dzieci i dorosłych na wspaniałą opowieść o tym, jak dzielny Tomek ratuje cyrk.

Widowisko jest polska wersją międzynarodowego hitu przygotowanego w Holandii, który w ciągu ostatnich 4 lat zobaczyło ponad 300 tys. widzów w całej Europie. W teatrze, tak jak na ekranie, Tomek i jego przyjaciele zapraszają dzieci do świata wyobraźni i historii. Dzieci zaczynają przygodę ze swoimi pociągowymi przyjaciółmi i doświadczają ponadczasowych lekcji odkrywania przyjaźni i współpracy.

Przedstawienie będzie miało swoja polską premierę 29 lutego 2020 r., odwiedzi łącznie 10 miast w całym kraju. Do zobaczenia na kolejowym szlaku!

—————————————————————————————–
BILETY:

Sprzedaż biletów, wyłącznie na ebilet.pl

Dzieci poniżej 2 lat:

Mają darmowy wstęp na wydarzenie, i zajmują miejsce na kolanach dorosłego opiekuna. Opiekun dziecka musi posiadać bilet oraz mieć ze sobą dokument potwierdzający wiek dziecka.

Dzieci niepełnosprawne poruszające się na wózkach:

Maja darmowy wstęp na wydarzenie, opiekun musi posiadać swój bilet. W sprawie biletu dla niepełnosprawnego dziecka poruszającego się na wózku, prosimy o kontakt mailowy pod adresem – niepelnosprawni@ebilet.pl; Ilość miejsc na poszczególnych spektaklach organiczna. Obowiązuje kolejność zgłoszeń

—————————————————————————————–
NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA:

1. Czy na miejscu będzie możliwość zakupu biletu?
Tak.

2. Jaki jest czas trwania spektaklu?
Przedstawienie będzie trwało 65 minut.

3. Czy podczas przedstawienia będzie przerwa ?
Nie.

4. Czy dziecko może siedzieć u opiekuna na kolanach ?

Tak, dziecko do 2. roku życia może siedzieć na kolanach dorosłego opiekuna, który posiada bilet. Opiekun dziecka powinien posiadać przy sobie dokument potwierdzający wiek dziecka. Dzieci powyżej 2 lat muszą posiadać osobne miejsce i bilet.

5. Czy dla dziecka poniżej 2 roku życia potrzebny jest bilet?

Nie, dziecko poniżej 2 roku życia, jeśli siedzi na kolanach dorosłego opiekuna, nie musi mieć biletu. Opiekun dziecka powinien posiadać przy sobie dokument potwierdzający wiek dziecka.

6. Czy małe dzieci będą dobrze widzieć bajkę, czy oparcie siedzenia nie będzie zasłaniać im widoku?

Mniejszym dzieciom zapewniamy specjalne podkładki na siedzenia, aby zapewnić im dobrą widoczność. Opiekunowie dzieci będą mogli pobrać podkładki na siedzenie wchodząc na widownie.

7. Gdzie można zobaczyć “Tomek i Przyjaciele”?

Wszystkie daty i miejsca, w których można zobaczyć spektakl “Tomka i Przyjaciele” podane są na stronie www.tomekiprzyjacielenazywo.pl, w zakładce “Kup bilet”

8. Czy dzieci z niepełnosprawnością, poruszające się na wózkach, mogą obejrzeć spektakl i czy mają zniżkę?

Tak mogą. Dzieciom niepełnosprawnym poruszającym się na wózkach, zapewniany darmowy wstęp. Ich opiekun musi posiadać swój bilet. Prosimy o kontakt mailowy i rejestrację na: niepelnosprawni@ebilet.pl. Ilość miejsc na poszczególnych spektaklach jest organiczna. Obowiązuje kolejność zgłoszeń

9. Czy dzieci mogą samodzielnie uczestniczyć w spektaklu?

Wszystkie dzieci do 12. roku życia, muszą być pod opieką dorosłej osoby. Dzieci powyżej 12. roku życia, musza posiadać: dokument tożsamość ze zdjęciem (legitymacja szkolna, dowód osobisty, bilety miesięczny, karta rowerowa itp.) oraz oświadczenie na piśmie od rodziców lub opiekunów, potwierdzające ich zgodę na udział w spektaklu. Idąc na spektakl należy zabrać oryginał oświadczenia podpisanego przez rodziców.

Szczegóły

Data:
29 marca
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/3488500517841574/

Miejsce

Akademickie Centrum Kultury “Klub Politechnik”
Armii Krajowej 23/25, 42-200 Częstochowa + Google Map