PIĄTEK - 1 PaździernikaSOBOTA - 2 PaździernikaNIEDZIELA - 3 Października
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Częstochowa • Polska Noc Kabaretowa 2021

12 listopada - godz. 20:00 do 23:30

12.11.2021 Częstochowa (godz. 20:00)
Hala Częstochowa, ul. Żużlowa 4
Polska Noc Kabaretowa 2021 Reaktywacja

Bilety od 60zł – „Polska Noc Kabaretowa 2021 Częstochowa”

Ale się stęskniliśmy!
Po miesiącach tworzenia nowości, dopracowywania materiału w czterech ścianach, niezliczonych próbach w domu, wreszcie nadszedł czas, kiedy znów możemy się spotkać. Wracamy z ogromną energią i chęcią rozbawienia Was. Bo nic nie zastąpi najlepszej rozrywki na żywo!
W tym roku zabieramy Was do studia telewizji śniadaniowej, w której zaserwujemy dawkę aktualności, spotkania z niezwykłymi osobistościami i rozmowy, jakich jeszcze nie było.
Na scenie jak zwykle mieszanka wybuchowa – zestaw artystów wybitnych: po raz pierwszy w roli prowadzących Kabaret K2, który pokochaliście podczas poprzednich edycji PNK, a także artyści z samej czołówki – Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski, Kabaret Smile, Kabaret Nowaki oraz po raz pierwszy w naszej ekipie Kabaret Młodych Panów!
Przed Wami zupełnie nowa Polska Noc Kabaretowa złożona z samych premierowych skeczy, dla wszystkich stęsknionych dobrej rozrywki i beztroskiej zabawy. A wszystko to w bezpiecznych warunkach, przy zachowaniu wszelkich środków ostrożności. 

Szczegóły

Data:
12 listopada
Czas:
20:00 do 23:30
Strona internetowa:
http://bityl.pl/z4O5U

Miejsce

Hala Częstochowa
ul. Żużlowa 4
Częstochowa, śląskie 42-202 Polska
+ Google Map