PIĄTEK - 3 GrudniaSOBOTA - 4 GrudniaNIEDZIELA - 5 Grudnia
  • Kabaret STAND UP Igor Kwiatkowski – w premierowym programie – Tylko śmiech nas ocali
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

CZĘSTOCHOWSKIE URODZINY NIEPODLEGŁEJ – PROGRAM

10 listopada - godz. 11:00 do 11 listopada - godz. 17:00

Szczegóły programu na plakacie.

11 listopada na placu Biegańskiego przed pomnikiem Józefa Piłsudskiego odbędą się główne miejskie obchody Święta Niepodległości. Dzień wcześniej Filharmonia Częstochowska zorganizuje uroczysty koncert „O wolność wołanie”.

Centralna uroczystość rozpocznie się w czwartek o godz. 17 na placu Biegańskiego, wcześniej (po godz. 16) kwiaty zostaną złożone w alei Sienkiewicza przed Grobem Nieznanego Żołnierza i przed pomnikiem księdza Jerzego Popiełuszki.   

10 listopada w Filharmonii Częstochowskiej odbędzie się specjalny koncert „O wolność wołanie”. Pieśni patriotyczne w wykonaniu Chóru Filharmonii Częstochowskiej Collegium Cantorum pod batutą Janusza Siadlaka zabrzmią z okazji obchodów Narodowego Święta Niepodległości.Koncert będzie okazją, aby wręczyć ubiegłoroczne i tegoroczne wyróżnienia „Tym, co służą Miastu i Ojczyźnie”.

– Obchodami tego święta, radosnymi Urodzinami Niepodległej, chcemy łączyć różne środowiska, wszystkie częstochowianki i częstochowian. W tych dniach chcemy promować otwarty patriotyzm  –  zachęca do wspólnego udziału w obchodach Urodzin Niepodległej prezydent Częstochowy Krzysztof Matyjaszczyk. 

Źródło: UM Częstochowy

Szczegóły

Start:
10 listopada - godz. 11:00
Koniec:
11 listopada - godz. 17:00
Strona internetowa:
http://bityl.pl/XjoBm

Miejsce wydarzenia

Częstochowa
Częstochowa, śląski 42-200 Polska + Google Map