PIĄTEK - 17 WrześniaSOBOTA - 18 WrześniaNIEDZIELA - 19 Września
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Czy moje uczucia są ok?

12 lipca - godz. 17:00 do 20:00

Zapraszam na warsztat dotyczący naszych uczuć i emocji. Podczas zajęć zastanowimy się po co nam emocje i czy każdy człowiek je posiada. Czy możemy je dzielić na “dobre” i “złe”? O czym nas informują? Co zrobić, kiedy się w nas pojawiają? Czy jest jakaś różnica między uczuciami a emocjami? Czy złość może być czymś dobrym? Czy strach jest w ogóle potrzebny? Dlaczego jedni z nas ciągle odczuwają poczucie winy a inni wszystkiego się wstydzą?
Na te i wiele innych ciekawych pytań odpowiem już w poniedziałek 12 lipca o 17.00! Skorzystam z różnych kreatywnych metod pracy z emocjami. Będzie się działo:) Zapraszam.
Prowadzące:
Prowadząca: Maja Wyremblewska- jestem psychologiem, psychoterapeutą w trakcie certyfikacji , asystentem psychodramy, właścicielem Pracowni Psychoterapii i Pracy z Ciałem w Częstochowie. Od lat prowadzę zajęcia grupowe zarówno dla mężczyzn jak i dla kobiet. Organizuję liczne warsztaty, wykłady i szkolenia z zakresu akceptacji siebie, komunikacji, wyrażanie swoich potrzeb i emocji, szacunku do siebie i stawiania granic, relacji, komunikacji w związku. W ostatnim czasie dużą uwagę poświęcam Paniom. Prowadzę dla nich już 5 edycję mojej autorskiej grupy dla kobiet #OtoJa. Szczegółowe informacje o mnie: http://terapia.czest.pl/
Warsztat “Czy to co czuję jest ok?
Kiedy: poniedziałek 12 lipca 2021 godzina 17.00-20.00.
Gdzie: Pracownia Psychoterapii i Pracy z Ciałem Oto Ja, ul. Waszyngtona 33/2 Częstochowa.
Zapisy: pod numerem telefonu 663-633-698 ( najlepiej wyślijcie sms o treści: “czy to co czuję jest ok”, imię i nazwisko, oddzwonię, bo jak powadzę terapię, często nie mam jak odebrać).
Koszt: 150 zł.
Ilość miejsc mocno ograniczona. Zajęcia odbywają się zgodnie z zaleceniami reżimu sanitarnego.
#warsztatemocje #zymojeuczuciasaok #majawyremblewskapsycholog #pracowniapsychoterapiiotoja #pracowaniapsychoterapiiipracyzcialem #czestochowawarsztaty #warsztatkoedukacyjny #psychologczestochowa

Szczegóły

Data:
12 lipca
Czas:
17:00 do 20:00
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/265853388658628/

Miejsce

Pracownia Psychoterapii i Pracy z Ciałem
Częstochowa, ul. Waszyngtona 33/2 + Google Map