PIĄTEK - 1 MarcaSOBOTA - 2 MarcaNIEDZIELA - 3 MarcaDZISIAJNADCHODZĄCE WYDARZENIAVI Częstochowski Dzień Fantastyki | PROGRAM
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Damian Bąbol – (Nie)Stand-up | Częstochowa

14 marca - godz. 19:00

Młody człowieku. Mam na imię Damian. Czasami bywam Matim, Fernando, Poldim, Jurkiem, Michałem czy innym Cezarym.

BILETY

Ubiegły rok był dla mnie prawdziwą petardą, ponieważ bardzo wiele ludzi wyraziło pozytywne emocje w stosunku do mojej twórczości w internecie, w której parodiowałem ludzi ze świata polskiego sportu i show-biznesu.

Jak dobrze policzyłem przez ostanie 12 miesięcy „zrobiłem” ponad 30 postaci. Dlatego chciałbym się z wami spotkać w nieco innej formie: dłuższej i przede wszystkim na żywo.  Zapraszam was na swój (Nie)stand-up, czyli format gdzie z jednej strony będę sam na scenie z mikrofonem, ale z drugiej nie planuję się ograniczać żadnymi sztucznymi regułami gatunku i jak będę chciał z wami pogadać, to pogadam, jak będę chciał zatańczyć, to zatańczę, a jak będę chciał iść do muzeum lotnictwa, to pójdziemy do muzeum lotnictwa kurde jego mać! 

Wydarzenie otworzy występ Macieja Twarowskiego – komika, zwycięzcy wielu konkursów w formule stand-up, stand-up improwizowany oraz jednego konkursu kabaretowego. Jego motto to: „Jeśli porażka to najlepszy nauczyciel, to ja już wszystko umiem”.  Do zobaczenia!  * Nagrywanie wydarzenia jest zabronione.  * Wstęp dla widzów pełnoletnich.  * Osoby przeszkadzające podczas występu mogą zostać wyproszone bez zwrotu pieniędzy za bilet.

Miejsce wydarzenia

Muzyczna Meta
ul. Jasnogórska 13
Częstochowa, śląskie 42-200 Polska
+ Google Map
Phone
603 843 397
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia