PIĄTEK - 31 MajaSOBOTA - 1 CzerwcaNIEDZIELA - 2 CzerwcaDZISIAJNADCHODZĄCE WYDARZENIAINDUSTRIADA 2024 PROGRAM
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Dancehall thing vol.1

11 maja - godz. 21:00

- -

Dancehall thing vol.1
Pierwsza impreza promująca vibe prosto z Jamajki. Mocno taneczne rytmy w stylu Sean Paul, Shaggy, Busy Signal i inni.

Wjazd: 10zl
Start: 21:00

Bio:
🔥DJ Jahdas🔥 – pochodzacy z Bytomia DJ i producent z ponad 20 letnim stazem, ktory zaczynal swoja przygode z muzyka od zalozenia kolektywu Rainbow Hi-Fi. Na przestrzeni lat zagral grubo ponad 1000 imprez, rowniez jako selektor polskich i zagranicznych artystow reggae i rap, a takze wygral 4 ogolnopolskie soundclashe ( w tym Run De Riddim 2007 w Czestochowie).

🔥ICU – selektor z Częstochowy, lubujący się w zarówno Jamajskich jak i Brytyjskich brzmieniach. Na jego koncie jest kilka festiwalów w Polsce jak Ostróda Reggae Festiwal, Reggaeland, Reggae na piaskach. Założyciel kolektywów takich jak El Casei The Sensi oraz Dub Exciters.

🔥Matiman aka Jahster Obecny na scenie od 2011 roku, pochodzący z Częstochowy selektor. Od 2012 roku związany był z lokalną ekipą DreamDreadSound. W swoich setach promuje przede wszystkim muzykę z pogranicza raggamuffin reggae i dancehall’u. Muzycznie porusza się także po klasycznych brzmieniach kultury sound systemowej. Jako selektor w tworzy różnego rodzaju blendy i mixtape’y,. Nie boi się również wytoczyć dubplate’owyh armat w swoich setach. Prezentuje wyszukaną i oryginalną w cyfrowym stylu selekcję prosto z Jamajki oraz Wysp Brytyjskich, doceniając przy tym szybkich nawijaczy oraz potężne digitalowe brzmienia. Grywał swoje sety w Polsce na imprezach i festiwalach oraz za granicą z takimi artystami jak DJ Vadim, Jago, Count Skylarkin (Trojan Records), Ras Luta, Dreadsquad, Sensithief, Hades, RiseUp!SoundSystem, Dub Exciters, Jam Vibez, Jahdas, Chieftan Joseph, Mikael oraz wielu innych.

🔥Filu Zajawkowicz, amator pogrywania muzyki na różne tematy, wychowany na rockowych klimatach starej daty, dotarłem drogą życia do Jamajskich brzmień, Reaggowych kawałków, które na stałe zagościły na moich playlistach. Fan klimatów Dub, Dubwise, Reggae, Jungle, Roots Reggae, DnB, Rap…
Ogólnie otwarty na każde dobre brzmienie.
Mały budowniczy, złota rączka systemowych zakamarków. Spreading Love person !!
Big up! 

- -

Szczegóły

Data:
11 maja
Godzina:
21:00
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/events/393418747020036

Miejsce wydarzenia

BywaSięTuiTam
Ul.Kilinskiego 138
Częstochowa, śląskie 42-200 Polska
+ Google Map
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia