
- To wydarzenie minęło.
Darek Gadowski „Gracz” i Adam Sobaniec „Vox populi” STAND UP PROFANUM
19 marca - godz. 18:00

Darek Gadowski to postać barwna i bezpośrednia. W swoim nowym programie „Gracz” nie tylko komentuje prozę życia, ale także odnajduje zakamuflowane plusy małżeństwa i starości. Jak zwykle szydzi z codzienności i okrucieństwa przyzwyczajeń.
Bilety od 50zł | Darek Gadowski „Gracz” i Adam Sobaniec „Vox populi” STAND UP PROFANUM
Jednak podane jest to w taki sposób, abyś nie miał możliwości się z nim nie zgodzić. Program napakowany jak pociąg w Kalkucie. Starość ogólnie i walka człowieka z nieubłaganie uciekającym czasem.
Polecam serdecznie. Dariusz G. Adam Sobaniec – chirurg stand-upu, który dowolnie wycina, zszywa i elektryzuje żywą tkankę publiczności. Człowiek, który wygląda tak jak się zachowuje. Lekko nieokrzesany, ale niesamowicie zabawny.
Sam sposób mówienia sprawia, że co niektórzy zaczynają rechotać. Adam na swoich występach lubi improwizować z publicznością, co sprawia, że każdy jego występ jest wyjątkowy. Po prostu trzeba przyjść to zobaczyć.
* Występ tylko dla widzów pełnoletnich. * Prosimy o wyciszenie telefonów na czas występu. * Nagrywanie występu w formie audio i video jest zabronione. * Bilet nie daje prawa do przeszkadzania występującym. * Ze względu na komfort widowni : Organizator zastrzega sobie prawo do wyproszenia osoby zakłócającej przebieg wydarzenia, bez możliwości zwrotu za bilety. * Kupując bilet akceptujesz powyższe warunki.