PIĄTEK - 22 PaździernikaSOBOTA - 23 PaździernikaNIEDZIELA - 24 Października
Festiwal Smaku - MENU
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Daria Zawiałow „Wojny i noce” Częstochowa 2021

29 października - godz. 20:00

Zapraszamy na koncerty Darii Zawiałow, jednej z najbardziej utalentowanych artystek na polskiej scenie muzycznej. Na jesiennych koncertach artystka zaprezentuje materiał ze swojej najnowszej płyty, zatytułowanej „Wojny i noce”. Daria Zawiałow bilety już w sprzedaży.

BILETY od 99zł – Daria Zawiałow „Wojny i noce” Częstochowa 2021

Daria Zawiałow „Wojny i noce” koncerty

Wszystkie dotychczas zakupione bilety na przeniesione koncerty zachowują swoją ważność w nowych terminach. 

Daria Zawiałow Wojny i Noce Tour

Jesienią wreszcie przychodzi czas na to, by Daria Zawiałow zaznajomiła bliżej fanów ze swoim ostatnim albumem „Wojny i noce”. Co prawda część piosenek dała się już słyszeć ze scen letnich koncertów, ale większość trzymana była na szczególną okazję jaką jest jesienna trasa, zatytułowana dokładnie tak samo jak album.

W warstwie graficznej i scenograficznej trasa orbitować będzie wokół znanych już elementów kultury japońskiej, ale to w klubach, na scenach bardziej kameralnych niż festiwalowe będzie można je łatwiej dostrzec i docenić!

Nie zdradzimy tu dokładnego repertuaru koncertów, ale nie zabraknie ostatnich singli takich jak „Za krótki sen” czy „Kaonashi”, które zmieszają się zarówno z piosenkami jeszcze na koncertach nie słyszanymi i jaki i z utworami dobrze z znanymi z poprzednich tras i płyt. 

O Darii Zawiałow

Wystarczyły dwa studyjne albumy, żeby Daria Zawiałow rozkochała w sobie publiczność i dołączyła do grona czołowych polskich wokalistek. Utwory Darii są grane przez największe stacje radiowe, zdobywają szczyty list przebojów.

 

W ubiegłym roku, ze względu na obostrzenia, Zawiałow musiała ograniczyć koncerty. Pozostała jednak aktywna, współtworząc z Igo i Królem skład Męskie Granie Orkiestra’20.

Szczegóły

Data:
29 października
Godzina:
20:00
Strona internetowa:
https://www.ebilet.pl/muzyka/rock/daria-zawialow/

Miejsce wydarzenia

Filharmonia Częstochowska
Wilsona 16
Częstochowa, śląskie 42-202 Polska
+ Google Map
Telefon:
34 324 42 30
Strona internetowa:
https://www.filharmonia.com.pl/