PIĄTEK - 22 WrześniaSOBOTA - 23 WrześniaNIEDZIELA - 24 WrześniaDZISIAJNADCHODZĄCE WYDARZENIA
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Dariusz Gawroński – wystawa fotograficzna „Moje Światy”

08 września - godz. 19:00

Zapraszamy na podróż przez fotograficzne światy Dariusza Gawrońskiego – fotografa, podróżnika, kuratora, tutora, nauczyciela, inspiratora – człowieka arcyniezwykłego!

Na co dzień pracuje jako nauczyciel w IX Liceum Ogólnokształcącym im. Cypriana Kamila Norwida w Częstochowie, gdzie opiekuje się szkolnym Fotoklubem Norwid inspirując młodzież do innego spojrzenia na świat. Jest członkiem rzeczywistym Jurajskiego Fotoklubu Częstochowa – stowarzyszenia będącego członkiem zbiorowym Fotoklubu Rzeczypospolitej Polskiej Stowarzyszenia Twórców. Tworzy w zakresie fotografii dokumentalnej, fotografii kreacyjnej, portretowej, krajobrazowej, fotografii z drona.

Dariusz Gawroński jest autorem i współautorem wielu wystaw fotograficznych; indywidualnych, zbiorowych, pokonkursowych – w Polsce i za granicą. Bierze aktywny udział w Międzynarodowych Salonach Fotograficznych, organizowanych (m.in.) pod patronatem FIAP, zdobywając wiele akceptacji, medali, nagród, wyróżnień, dyplomów, listów gratulacyjnych. Jego fotografie prezentowane w wielu krajach Europy i świata został nagrodzone między innymi w Bośni i Hercegowinie, Bułgarii, Chinach, Macedonii, Polsce, Rumunii, Serbii.

Jest laureatem (m.in.) wyróżnienia Międzynarodowej Federacji Sztuki Fotograficznej FIAP w Międzynarodowym Salonie Martwa natura w fotografii (Polska), złotego medalu w II Międzynarodowym Konkursie Fotograficznym w Shenzhen (Chiny), Nagrody Salonu w Międzynarodowym Salonie Fotografii „Tylko Jedno Zdjęcie” (Polska), nagrody III Międzynarodowego Konkursu Fotograficznego Bucovina Mileniul (Rumunia), II nagrody w Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym Portret w Trzciance (Polska), nagrody specjalnej, nagrody przewodniczącego jury oraz brązowego medalu Międzynarodowej Federacji Sztuki Fotograficznej FIAP w cyklicznym Międzynarodowym Niekonwencjonalnym Konkursie Fotograficznym Foto Odlot w Rzeszowie, organizowanym pod patronatem FIAP oraz Fotoklubu Rzeczypospolitej Polskiej Stowarzyszenia Twórców.

W 2021 za wybitne osiągnięcia na niwie dydaktycznej, wychowawczej oraz opiekuńczej – został laureatem Nagrody Prezydenta Miasta Częstochowy.
Na spotkanie z Dariuszem Gawrońskim zapraszamy w piątek 08 września 2023 r. godz. 19:00Galeria 4 Arte, ul. 1 Maja 27, Częstochowa

Szczegóły

Data:
08 września
Godzina:
19:00
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/events/1134487817939279

Miejsce wydarzenia

Galeria 4 Arte
1 maja 27 42-200 Częstochowa + Google Map