PIĄTEK - 12 KwietniaSOBOTA - 13 KwietniaNIEDZIELA - 14 KwietniaDZISIAJNADCHODZĄCE WYDARZENIA
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Diabli mnie biorą | Spektakl komediowy (ODWOŁANE)

20 marca - godz. 18:00

Marzenie – ciąg obrazów i myśli odzwierciedlających pragnienia. To definicja. Marzymy o lepszej pracy, pięknym aucie, domu z ogrodem, zawodowym sukcesie. Marzymy o tym, by zatrzymać czas, by wiecznie być pięknym i młodym, marzymy wreszcie o wielkiej i prawdziwej miłości.

Bilety do 70zł | Diabli mnie biorą | Spektakl komediowy

Czas mija, pojawiają się pierwsze zmarszczki, pierwsze siwe włosy a nasze pragnienia wciąż pozostają tylko w sferze marzeń. Dzięki marzeniom mamy dwa życia: to zwyczajne, które musimy jakoś przetrwać (na szczęście czas jest limitowany) i to wymarzone, które chcielibyśmy przeżyć.

Chętnie oddamy to pierwsze za choćby kawałek tego drugiego. Właściwie bez chwili namysłu zamienilibyśmy to marne, ziemskie życie, na ten lukrowany świat z naszych marzeń. A gdyby nagle, w twoim życiu, pojawił się ktoś (powiedzmy piękna kobieta), kto w zamian za podpis na przysłowiowym „cyrografie” obiecał ci spełnienie twoich najskrytszych pragnień..?

Co wtedy..? Coś takiego właśnie przytrafia się bohaterowi sztuki „Diabli mnie biorą”. Do drzwi faceta, jakich  miliony, puka piękna zmysłowa kobieta, która obiecuje temu biedakowi przysłowiową gwiazdkę z nieba…Co wtedy zrobiłby zagubiony w tym szarym, bezsensownym świecie mężczyzna? Ja, choć na chwilę, uwierzyłbym…W końcu życie to chwila… Obsada: Joanna Majstrak Robert Gonera Sławomir Orzechowski/Mirosław Jękot/Mariusz Jakus Aleksander Bicz Autor i reżyser: Marek Rębacz Produkcja: Scena Komediowa Teatr Rębacz

Miejsce wydarzenia

Akademickie Centrum Kultury „Klub Politechnik”
Armii Krajowej 23/25, 42-200 Częstochowa + Google Map