PIĄTEK - 26 LipcaSOBOTA - 27 LipcaNIEDZIELA - 28 LipcaDZISIAJNADCHODZĄCE WYDARZENIA
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Dni Gminy Poraj 2024 | PROGRAM

28 czerwca - godz. 18:00 do 30 czerwca - godz. 21:00

- -

PREZENTUJEMY PROGRAM DNI GMINY PORAJ 2024

Ogromnie miło jest nam poinformować, że po 4 latach przerwy, powracają Dni Gminy Poraj. W tym roku jedna z największych imprez w Regionie zaplanowana jest na ostatni weekend czerwca 28 – 30 czerwca.

Program został tak przygotowany, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Największe gwiazdy estrady, zróżnicowane programy artystyczne, moc atrakcji – słowem – niezliczona ilość wrażeń w jednym miejscu – malowniczym otoczeniu porajskiego Zalewu, a to wszystko podczas jednej z największych imprez plenerowych w Regionie – Dni Gminy Poraj 2024. Tegoroczne Gwiazdy to: Andrzej Piaseczny i Viki Gabor.

Pierwszy dzień Dni Gminy Poraj (piątek – 28 czerwca) będzie tradycyjnie zainaugurowany na „Marinie Poraj”. W tym dniu miłośnicy szant będą mogli przenieść się w muzyczną, morską podróż i wspólnie pośpiewać żeglarskie piosenki wraz z zespołami: „Hutny Band”, „Flash Creep”, „Drake Sea Folk Group” oraz finalistami II Jurajskiego Festiwalu Żeglarskiego.

Dwa kolejne dni (29 i 30 czerwca) to oczywiście teren Ośrodka Sportów Wodnych i Rekreacji „Zalew Atrakcji” w Jastrzębiu i moc koncertów na scenie plenerowej. To dwa dni świetnej zabawy z muzyką dla każdego. W sobotę (29 czerwca) na scenie oprócz lokalnych zespołów i solistów będzie można wysłuchać „Duo Performance” w rewii światowych przebojów, „Retro Vibes” przeniesie Państwa w muzyczne klimaty lat 80-tych, a dla miłośników nurtu disco dance wystąpi zespół „Long&Junior”.

Gwiazdę Wieczoru – Andrzeja Piasecznego nie trzeba nikomu przedstawiać. Jeden z najwybitniejszych i najbardziej rozpoznawalnych artystów. W tym roku świętuje 30-lecie swojej działalności artystycznej. Mogliśmy go już słyszeć na Festiwalu w Sopocie i w Opolu, a wkrótce największe hity zaśpiewa dla naszej wspaniałej publiczności.

Niedziela (30 czerwca) to kolejny dzień atrakcji muzycznych. Tego dnia zaplanowaliśmy również spektakl dla najmłodszych. Na scenie zaprezentują się dobrze znani, lokalni artyści, a obok nich Gwiazdy. Swoje hity wyśpiewa CamaSutra, a „Wolne Ptaki” zagrają największe przeboje „Varius Manx”.

Gwiazdą wieczoru będzie VIKI GABOR – szalenie utalentowana wokalista, która swoją karierę rozpoczęła w 2019 roku wygrywając Eurowizję Junior.

Będzie się działo! Nie może Was tam zabraknąć.

Z CAŁEGO SERCA DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM SPONSOROM ZA WSPARCIE TEGO PRZEDSIĘWZIĘCIA! DZIĘKUJEMY PATRONOM MEDIALNYM!

Szczegóły

Początek:
28 czerwca - godz. 18:00
Koniec:
30 czerwca - godz. 21:00
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/photo/?fbid=854558836703003&set=a.460358309456393

Miejsce wydarzenia

Marina Poraj
Wojska Polskiego 71
Poraj, śląskie 42-360 Polska
+ Google Map
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia