PIĄTEK - 19 KwietniaSOBOTA - 20 KwietniaNIEDZIELA - 21 KwietniaDZISIAJNADCHODZĄCE WYDARZENIAJuwenalia Częstochowa 2024 PROGRAM
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Dni Gminy Poraj – Andrzej Piaseczny i Wiki Gabor

28 czerwca do 30 czerwca

DNI GMINY PORAJ WRACAJĄ!!!

Ogromnie miło jest nam Państwa poinformować, że po 4 latach przerwy wracają Dni Gminy Poraj. W tym roku jedna z największych imprez w Regionie zaplanowana jest na ostatni weekend czerwca. Tegoroczne Gwiazdy to: Andrzej Piaseczny i Viki Gabor.

Pierwszy dzień Dni Gminy Poraj (piątek – 28 czerwca) będzie tradycyjnie zainaugurowany na „Marinie Poraj”. W tym dniu miłośnicy szant będą mogli przenieść się w muzyczną, morską podróż i wspólnie pośpiewać żeglarskie piosenki.

Dwa kolejne dni (29 i 30 czerwca) to oczywiście teren Ośrodka Sportów Wodnych i Rekreacji „Zalew Atrakcji” w Jastrzębiu i moc koncertów na scenie plenerowej. To dwa dni świetnej zabawy z muzyką dla każdego. Dziś możemy zapowiedzieć występy dwóch Gwiazd: Andrzej Piaseczny wystąpi w sobotę, a Viki Gabor w niedzielę. Będzie się działo! Nie może Was tam zabraknąć. Z czasem poinformujemy o kolejnych atrakcjach muzycznych i fantastycznych koncertach.

Dużo pracy przed nami, ale bardzo się cieszymy na to wielkie święto Gminy Poraj!

Organizatorami Dni Gminy Poraj są: wójt Gminy Poraj – Katarzyna Kaźmierczak, Gminny Ośrodek Kultury im. Janusza Gniatkowskiego w Poraju i Urząd Gminy Poraj.

Szczegóły

Początek:
28 czerwca
Koniec:
30 czerwca
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/photo/?fbid=788821809943373&set=a.460358309456393

Miejsce wydarzenia

Marina Poraj
Wojska Polskiego 71
Poraj, śląskie 42-360 Polska
+ Google Map
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia