PIĄTEK - 14 CzerwcaSOBOTA - 15 CzerwcaNIEDZIELA - 16 CzerwcaDZISIAJNADCHODZĄCE WYDARZENIA
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

„Dobre Targi” w Domu Oczami Brata

06 czerwca - godz. 10:00 do 14:00

- -

W czwartek, 6 czerwca w Domu Oczami Brata w Częstochowie odbędą się „Dobre Targi”. Wydarzenie organizowane jest w ramach projektu Akademia współpracy obywatelskiej 2.0.


Dobre Targi są inicjatywą mającą na celu zintegrowanie uczniów, nauczycieli oraz organizacji pozarządowych w celu poszukiwania rozwiązań istniejących problemów społecznych w obszarze edukacji i NGO.

Organizatorzy przewidują, że 6 czerwca w Domu Oczami Brata (ul. Brzezińska 57/59) stawi się 100 osób. Będą to przede wszystkim uczniowie szkół podstawowych i ponadpodstawowych z terenu subregionu północnego województwa śląskiego z nauczycielami reprezentującymi szkoły biorące udział w projekcie oraz doświadczone organizacje pozarządowe, zgłoszone do współpracy w ramach projektu.

Istotnymi elementami spotkania będą: prezentacja działań wolontariackich w szkołach, prezentacja działań społecznych i edukacyjnych organizowanych przez organizacje pozarządowe; dyskusja panelowa z możliwością zadawania pytań.

-„Dobre Targi” stanowią unikalną okazję do budowania mostów pomiędzy sektorem edukacyjnym, a organizacjami pozarządowymi w celu poszukiwania rozwiązań istniejących problemów społecznych i edukacyjnych – podkreślają organizatorzy.

Jak będzie wyglądał program targów? Przewidziano prezentacje działań obywatelskich i wolontariackich realizowanych w szkołach oraz działań i oferty organizacji pozarządowych, dyskusję panelową „Współpraca obywatelska, kluczem do efektywności społecznej” (z możliwością zadawania pytań), a także rozmowy kuluarowe i poczęstunek.

„Dobre Targi” zaplanowano od godz. 10 do 14. Szczegóły: www.oczamibrata.pl

Szczegóły

Data:
06 czerwca
Godzina:
10:00 do 14:00
Witryna internetowa:
https://gazetaregionalna.com/dobre-targi-w-domu-oczami-brata-juz-6-czerwca

Miejsce wydarzenia

Dom Oczami Brata
Brzezińska 57/59, Błeszno, Poland + Google Map