PIĄTEK - 3 GrudniaSOBOTA - 4 GrudniaNIEDZIELA - 5 Grudnia
  • Kabaret STAND UP Igor Kwiatkowski – w premierowym programie – Tylko śmiech nas ocali
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Dołącz do Wspólnego Świętowania Urodzin Niepodległej!

11 listopada - godz. 10:45 do 18:00

Narodowe Święto Niepodległości to najlepszy moment by uczcić pamięć tych, którzy oddali życie za naszą ojczyznę. Ten wyjątkowy czas jest symbolem wiary, zwycięstwa i walki o wolność. Z tej okazji Stowarzyszenie Wspólnie dla Częstochowy zaprasza do radosnego świętowania.
11 listopada:
10:45 – Morsowanie z Wspólnie dla Częstochowy (Park Lisiniec, plaża przy La Playa) – rozpoczynamy od rozgrzewki po której nastąpi orzeźwiająca kąpiel a następnie czekać będzie na Was słodka przekąska, gorąca herbata i pamiątka z akcji. Zachęcamy do zabrania ze sobą patriotycznych symboli, tak by podkreślić ten wyjątkowy dzień.
16:00 – Urodzinowe zdjęcie Wspólnie dla Częstochowy – (Plac Biegańskiego) jedno zdjęcie mówi więcej niż tysiąc słów, pokażmy że częstochowianki i częstochowianie wspólnie świętują Dzień Niepodległości. Każdy będzie mógł się odnaleźć na wspólnym zdjęciu na naszym profilu fb. Zaproście rodzinę i przyjaciół, niech będzie nas jak najwięcej;-)
Na miejscu dostaniecie kotyliony i przypinki z którymi będziecie mogli również dołączyć do naszej delegacji składającej kwiaty pod pomnikiem Marszałka Józefa Piłsudskiego podczas oficjalnych uroczystości miejskich ok. godz 17:30 na Placu Biegańskiego. Wspólnie dla Częstochowy działa zawsze z mieszkankami i mieszkańcami dlatego dołączcie do nas;-)
Świętujmy Urodziny Niepodległej Wspólnie dla Częstochowy! 

Szczegóły

Data:
11 listopada
Godzina:
10:45 do 18:00
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/1140777016665869

Miejsce wydarzenia

Częstochowa
Częstochowa, śląski 42-200 Polska + Google Map