PIĄTEK - 3 LutegoSOBOTA - 4 LutegoNIEDZIELA - 5 LutegoDZISIAJNADCHODZĄCE WYDARZENIA
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Dwie połówki pomarańczy | Spektakl komediowy

25 listopada, 2022 - godz. 19:00

Dwie połówki pomarańczy – komedia grana z ogromnym powodzeniem już 9 sezon! Do jedynego hotelu w mieście trafia świeża wdowa – Karolina, wezwana by zidentyfikować zmarłego męża – Adama, który wcześniej zginął w tajemniczych okolicznościach.

Bilety od 120zł – Dwie połówki pomarańczy | Spektakl komediowy

W hotelu czeka na nią psycholog policyjna, Joanna, a także wiele innych niespodzianek, związanych nie tylko z jej mężem, ale i trwającym w hotelu weselem. Sytuację dodatkowo komplikuje pojawienie się młodej, bardzo atrakcyjnej dziewczyny – Alexis, podającej się za córkę zmarłego.  

Iga Kownacka w swojej debiutanckiej sztuce próbuje pokazać, ile trzeba czasami przejść i do jakich podstępów się posunąć, by być ze swoją drugą połówką. Patrzenie na sprawy damsko-męskie oczami trzech pokoleń w wykonaniu fantastycznej obsady daje zaskakujące i komiczne efekty.

Okazuje się, że nic nie jest takie, jakim się wydaje, zaś śmierć małżonka nie jest końcem związku, a wręcz przeciwnie!  Spektakl przeznaczony wyłącznie dla widzów dorosłych, którym gwarantujemy dwie godziny śmiechu i dobrej zabawy!   

Autor: Iga Kownacka   Reżyser: Maria Ciunelis   Obsada (wymiennie):   Adam/Joanna: Jarosław Boberek / Jacek Rozenek / Piotr Zelt Karolina: Cynthia Kaszyńska / Olga Borys / Aneta Zając   Alexis: Aneta Zając / Urszula Dębska / Izabella Miko / Julia Kamińska / Marta Chodorowska   Melania: Ewa Złotowska / Grażyna Zielińska  Czas trwania spektaklu: 120 minut z przerwą

Szczegóły

Data:
25 listopada, 2022
Godzina:
19:00
Witryna internetowa:
https://bit.ly/3d9KFMX

Miejsce wydarzenia

Akademickie Centrum Kultury „Klub Politechnik”
Armii Krajowej 23/25, 42-200 Częstochowa + Google Map