PIĄTEK - 3 LutegoSOBOTA - 4 LutegoNIEDZIELA - 5 LutegoDZISIAJNADCHODZĄCE WYDARZENIA
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Dzień Kina Polskiego w Częstochowie

11 listopada, 2022 - godz. 11:00

? Każdego roku z okazji Święta Niepodległości kina studyjne przygotowują specjalną ofertę filmową i polecają widzom wyjątkowy projekt z filmem polskim pod hasłem: Dzień Kina Polskiego. Również w tym roku, 11 listopada Stowarzyszenie Kin Studyjnych we współpracy z FPFF w Gdyni zaprasza do świętowania Dnia Kina Polskiego z najlepszymi filmami tegorocznej 47. edycji festiwalu!

? bilety na wszystkie filmy: 11 zł

⏰ godz. 11:00
? PRZYTUL MNIE. POSZUKIWACZE MIODU animacja/4+, Polska 2022, 70 min., reż. Anna Błaszczyk
Gdzie się podział cały miód?! Mały Miś marzy o słodkim urodzinowym torcie, jednak zapasy ulubionego przysmaku przepadły. Wspólnie z Tatą Misiem wyruszają do Złotej Krainy, aby zdobyć najważniejszy składnik ciasta. Na rozbrykanego Misia i ostrożnego Tatę czeka wielka przygoda!

⏰ godz.12:20
? WARSZTATY PLASTYCZNE DLA DZIECI 4+, 70 min., ilość miejsc ograniczona.
Zapraszamy naszych najmłodszych widzów na kolejne warsztatowe przygody. Warsztaty, które zaproponujemy tym razem będą nawiązywały do Święta Kina Polskiego. W ruch pójdą materiały plastyczne oraz wyobraźnia, a nad wszystkim będzie czuwała prowadząca – Marta Szkiel z Pracowni Artystycznej Wielokropka. UWAGA: Obecność opiekuna podczas warsztatów obowiązkowa!

⏰ godz. 14:00
? JOHNNY Polska 2022, 109 min., Daniel Jaroszek
Oparta na prawdziwej historii opowieść o miłości do świata i drugiego człowieka oraz o tym, że każdy zasługuje na drugą szansę. Gdy Patryk dostaje ją od ks. Jana Kaczkowskiego, nie podejrzewa nawet, jak odmieni to jego życie.

⏰ godz. 16:30
? ANIA Polska 2022, 110 min., reż. Michał Bandurski, Krystian Kuczkowski
Historia Anny Przybylskiej – odważnej, kochającej życie i spełniającej marzenia dziewczyny z Gdyni. Dziewczyny o twarzy anioła i charakterystycznym głosie, znanej m.in. z roli Marylki z serialu „Złotopolscy”. Ania mama, partnerka, przyjaciółka, aktorka, modelka, spełniona w każdej z tych ról. W filmie usłyszymy jej zaraźliwy śmiech, sama opowie czym był dla niej sukces, piękno i sens życia.

⏰ godz. 18:30
? SŁOŃ Polska 2022, 88 min., Kamil Krawczyński
Bartek prowadzi małe gospodarstwo na Podhalu. Kiedy opuścił ich ojciec, jego matka się załamała, wówczas to on musiał zostać głową rodziny. Pewnego dnia umiera ich sąsiad i jego syn Dawid przyjeżdża na pogrzeb. Bartek fascynuje się Dawidem i jego beztroską. Pierwsza miłość zmusza go do podjęcia decyzji, czy jest już gotowy, żeby sięgnąć po swoją wolność.

⏰ godz. 20:15
? IO Polska2022, 86 min., Jerzy Skolimowski
Oglądany z perspektywy zwierzęcia, świat wydaje się tajemniczą zagadką. IO, szary osiołek o melancholijnych oczach, spotyka na swojej drodze ludzi dobrych i złych, doświadcza radości i bólu. Jego losem rządzi przypadek, który w sekundę zmienia szczęście w rozpacz, a smutek w nieoczekiwaną błogość. Ale IO ani na chwilę nie traci swojej niewinności.

Szczegóły

Data:
11 listopada, 2022
Godzina:
11:00
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/events/1089669801732792

Miejsce wydarzenia

Kino Studyjne OKF Iluzja
Aleja Najswietszej Marii Panny 64
Częstochowa, śląskie 42-217 Polska
+ Google Map
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia