PIĄTEK - 2 CzerwcaSOBOTA - 3 CzerwcaNIEDZIELA - 4 CzerwcaDZISIAJNADCHODZĄCE WYDARZENIASpaceFestival 2023 Częstochowa PROGRAM
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

East Grind Attack – Częstochowa, Muzyczna Meta

09 czerwca - godz. 19:00 do 23:59

Czołem! Zapraszamy wszystkich na częstochowską edycję East Grind Attack promującą nasz trzeci album, „Slaves Of Falseness”.
Towarzyszyć nam będą:

SCHISMOPATHIC powstał w 1987 roku. Rok później nagrał debiutanckie demo „Kharkharamapathic Regurgitator” w składzie: Jacek B. – bas, Robert F. – gitara oraz Robert G – perkusja i wokal. W efekcie zespół zagrał wiele koncertów czołowymi ówcześnie zespołami undergroundu w PL. W roku 1991 zespół nagrał debiutancki album pod nazwą „D.E.M.O.C.R.A.C.Y”. Materiał, z uwagi na zawieszenie działalności zespołu został wydany dopiero w 2013 roku razem z pierwszą demówką i kilkoma nagraniami koncertowymi na CD, a kilka lat później również w wersji winylowej LP dzięki Selfmadegod Records. Reaktywację działalności zespołu w 2020 roku poprzedził split EP z ANTIGAMĄ wydany również przez Selfmadegod Records. Zespół reaktywował się w oryginalnym składzie w osobach Roberta F. i Jacka B. Miejsce Roberta G. za bębnami zajął Janek (perkusista między innymi DISHELL, kiedyś również PSYCHONEUROSIS i BOTTOM), a na wokalu Adrian (również EMPHERIS, WAROATH). W tym składzie zespół skomponował i nagrał album “The Human Legacy”, który został wydany na CD oraz kasecie w 2021 roku nakładem Selfmadegod Records. Obecnie zespół pracuje nad kolejnym albumem. W międzyczasie zespół gra koncerty, zagrał między innymi na czeskim Obscene Extreme oraz innych na terenie Polski i Czech.
www.facebook.com/schismopathic
https://schismopathic.bandcamp.com/
https://www.instagram.com/schismopathic/

============================================

STRAIGHT HATE
Chełmsko/lubelski zespół, założony w 2008 roku, posiadający
w swoim dorobku dwa pełne albumy oraz liczne splity.
Straight Hate to grind/death w szwedzkim wydaniu, prezentujący ekstremalnie szybkie, agresywne kompozycje połączone z punkową prostotą. Kapela z powodzeniem prezentowała się na wielu koncertach i festiwalach w Polsce i za granicą. Zespół promuje trzeci album, „Slaves OF Falseness”, który ukazał się 10 marca 2023 roku nakładem Selfmadegod Records.
https://www.facebook.com/sthtpl
https://straighthatepl.bandcamp.com/
https://open.spotify.com/artist/5kaWfjlLzw1tK9JPxPU74z
============================================

CRY OF THE NILE
Obiecująca, młoda załoga powstała w 2020 roku. Ma na koncie trzy single oraz świeżo wydany split z niemieckim Compulsive. Na pewno nie pozostawią Was obojętnymi na swój deathmetalowy akt zniszczenia!
https://www.facebook.com/CryofTheNile
https://www.instagram.com/cry.of.the.nile/
https://open.spotify.com/artist/24gAX809YXnSmXNQLWZW1K
============================================
MIEJSCE: MUZYCZNA META (ul. Jasnogórska 13)
WSTĘP: 40 ZŁ (W DNIU KONCERTU)
START: 19:00

Szczegóły

Data:
09 czerwca
Godzina:
19:00 do 23:59
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/events/1353916058518845

Miejsce wydarzenia

Muzyczna Meta
ul. Jasnogórska 13
Częstochowa, śląskie 42-200 Polska
+ Google Map
Telefon:
603 843 397
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia