PIĄTEK - 27 StyczniaSOBOTA - 28 StyczniaNIEDZIELA - 29 StyczniaDZISIAJNADCHODZĄCE WYDARZENIAWOŚP CZĘSTOCHOWA 2023 PROGRAM
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Edycja mikołajowo – charytatywna parkrun Las Aniołowski, Częstochowa

10 grudnia, 2022 - godz. 09:00

To nasza 119. i bardzo wyjątkowa edycja parkrun Las Aniołowski, Częstochowa. W tym dniu będziemy biegać i pomagać.
Edycje mikołajowe są zawsze bardzo radosne, kolorowe i niepowtarzalne. Możliwość biegania i bawienia się przyciąga wiele osób.
Postanowiliśmy połączyć edycję mikołajową z akcją charytatywną. Będziemy biegać by mała Zosia, która ma problem z nóżkami mogła chodzić. Otwórzcie swoje serca, każda złotówka jest na wagę zdrowia.
https://www.siepomaga.pl/zosiabiecek
Dodatkowo, po biegu organizujemy ognisko na terenie blisko startu/mety parkrun. Zapraszamy więc wszystkich uczestników by po przekroczeniu mety zostali z nami dłużej i przygotowali na ogniu produkty, które ze sobą przyniosą.

Po prostu nie może Cię zabraknąć ?

parkrun polega na pokonaniu dystansu 5 km biegnąc, truchtając bądź maszerując w zależności od zaawansowania biegowego. Nie ma żadnego limitu czasowego aby tego dokonać – czekamy na każdego uczestnika.
parkrun to bezpłatny bieg z pomiarem czasu. Wystarczy dokonać jednorazowej rejestracji na stronie www.parkrun.pl, wydrukować kod uczestnika i pojawić się z nim na starcie. Korzystając z kodu uczestnika można wziąć udział w każdy spotkaniu parkrun, w każdej lokalizacji na świecie.
parkrun to bieg, na którym nikt nie jest ostatni. Podczas każdej edycji na końcu stawki znajduje się osoba zamykająca bieg. Jej zadaniem jest motywowanie oraz dbanie o bezpieczeństwo biegaczy.
parkrun to bieg w pełni realizowany przez wolontariuszy. Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w organizacji spotkania. Bardzo satysfakcjonująca sprawa… 

Szczegóły

Data:
10 grudnia, 2022
Godzina:
09:00
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/events/1162424154405270

Miejsce wydarzenia

Las Aniołowski
Częstochowa, śląskie 42-200 Polska + Google Map