PIĄTEK - 17 WrześniaSOBOTA - 18 WrześniaNIEDZIELA - 19 Września
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu 2021 | PROGRAM

16 września do 22 września

Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu 2021

Doroczne hasło EUROPEJSKIEGO TYGODNIA ZRÓWNOWAŻONEGO TRANSPORTU na 2021 r. to „Bezpiecznie i zdrowo dzięki zrównoważonej mobilności”.
Wybór tegorocznego tematu przewodniego jest hołdem upamiętniającym trudy, jakie Europa – i świat – odczuły w czasie pandemii COVID-19. Stanowi on również refleksję nad możliwościami zmian wynikającymi z tego bezprecedensowego kryzysu zdrowotnego obserwowanego w Europie. Miasta i władze miejskie reagowały na pandemię w sposób kreatywny i elastyczny.
W tym roku EUROPEJSKITYDZIEŃ ZRÓWNOWAŻONEGOTRANSPORTU to okazja do uczczenia odporności miast i ich osiągnięć, a jednocześnie wyraz dążenia do podtrzymania tej dynamiki. Tendencje zapoczątkowane w ubiegłym roku, takie jak zwiększona aktywna mobilność oraz korzystanie z mobilności niskoemisyjnej lub bezemisyjnej, wymagają dalszego promowania.
Lokalne organizacje pozarządowe oraz instytucje zaangażowane w organizację ETZT zapraszają do wzięcia udziału w przygotowanych z tej okazji wydarzeniach, szczegóły w załączonym harmonogramie.

Szczegóły

Start:
16 września
Koniec:
22 września
Strona internetowa:
http://www.ngo.czestochowa.pl/page/520,aktualnosci.html?id=15998

Miejsce

Częstochowa
Częstochowa, śląski 42-200 Polska + Google Map