PIĄTEK - 17 WrześniaSOBOTA - 18 WrześniaNIEDZIELA - 19 Września
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Festiwal – Koncerty na Promenadzie im. Czesława Niemena | PROGRAM

14 sierpnia - godz. 14:00 do 21:00

W sobotę koncerty przy Amfiteatrze na Promenadzie im. Czesława Niemena podczas Festiwalu w dzielnicy Tysiąclecie!
Mieszkanki i mieszkańcy dzielnicy Tysiąclecie już w najbliższą sobotę (14.08) będą mogli bawić się przy muzyce i wielu atrakcjach na Promenadzie im. Czesława Niemena przy Amfiteatrze.
Amelia Cierpiał, Śliwka czy The Last Road to tylko niektórzy z artystów którzy uświetnią festiwal! Do dyspozycji mieszkanek i mieszkańców będzie także strefa animacji dla najmłodszych, strefa gastronomiczna, strefa chillu, strefa zdrowia, konkursy oraz wiele innych atrakcji. Zapraszamy od godziny 14:00.
Podczas Festiwalu będzie można m.in. oddać krew w krwiobusie, wpisać się do Narodowego Spisu Powszechnego, zmierzyć ciśnienie lub cukier, skorzystać z porad dietetycznych i treningowych, uzyskać informacje na temat szczepień oraz wziąć udział w licznych konkursach!
Wszystkie atrakcje są bezpłatne.
Impreza realizowana jest dzięki Budżetowi Obywatelskiemu w Częstochowie, w którym to mieszkanki i mieszkańcy wybierają zadania do realizacji. Festiwal – Koncerty w dzielnicy Tysiąclecie został objęty Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Częstochowy Krzysztofa Matyjaszczyka.

Szczegóły

Data:
14 sierpnia
Czas:
14:00 do 21:00
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/ZdrowaCzestochowa/photos/a.719975908042567/6173108916062545/

Miejsce

Promenadzie im. Czesława Niemena
Promenadzie im. Czesława Niemena Częstochowa + Google Map