PIĄTEK - 17 WrześniaSOBOTA - 18 WrześniaNIEDZIELA - 19 Września
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Festiwal – Koncerty | Park Staszica – Podjasnogórska | PROGRAM

31 lipca - godz. 14:00 do 21:00

Bezpłatne atrakcje podczas Festiwalu w dzielnicy Podjasnogórska!

Odmrażamy kulturę! – już w najbliższą sobotę (31.07) częstochowianki i częstochowianie będą mogli bawić się przy dobrej muzyce w Parku Staszica. Festiwal – Koncerty w dzielnicy Podjasnogórska to dzień wyśmienitej zabawy, wypełnionej licznymi, bezpłatnymi atrakcjami. W programie wydarzenia przewidziane są koncerty m.in. Amelii Cierpiał, Cacana Mania, Witkowskiego czy Orkiestry Dętej OSP Dźbów a także strefa animacji dla najmłodszych, strefa gastronomiczna, strefa chillu, strefa zdrowia, konkursy oraz wiele innych atrakcji. Zapraszamy od godziny 14:00.

Podczas Festiwalu mieszkanki i mieszkańcy będą mogli m.in. wpisać się do Narodowego Spisu Powszechnego, zmierzyć ciśnienie lub cukier, skorzystać z porad dietetycznych i treningowych, uzyskać informacje na temat szczepień oraz wziąć udział w licznych konkursach!

Wszystkie atrakcje są bezpłatne.

Impreza realizowana jest dzięki Budżetowi Obywatelskiemu w Częstochowie, w którym to mieszkanki i mieszkańcy wybierają zadania do realizacji. Festiwal – Koncerty w dzielnicy Podjasnogórska został objęty Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Częstochowy Krzysztofa Matyjaszczyka.

Szczegóły

Data:
31 lipca
Czas:
14:00 do 21:00

Miejsce

Park im. Stanisława Staszica
Generała Kazimierza Pułaskiego 4/6, 42-200 Częstochowa
Częstochowa,
+ Google Map