PIĄTEK - 1 GrudniaSOBOTA - 2 GrudniaNIEDZIELA - 3 GrudniaDZISIAJNADCHODZĄCE WYDARZENIA
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Finał 16. konkursu fotograficznego „Klimaty Częstochowy” | Park Staszica

24 listopada - godz. 17:00

Rozstrzygnięcie i wręczenie nagród 16. edycji konkursu fotograficznego „Klimaty Częstochowy” odbędzie się 26 listopada 2023 r., o godz. 17.00 w Pawilonie Wystawowym Muzeum Częstochowskiego.

W tym roku najlepsze zdjęcia wybrało Jury w składzie: Agnieszka Małasiewicz, Jacenty Dędek, Wiesław Radzioch. Do wystawy pokonkursowej zakwalifikowało się 38 zdjęć 25 autorów.

Celem 16. edycji konkursu fotograficznego „Klimaty Częstochowy” jest ukazanie walorów kulturowych, architektonicznych, przyrodniczych i turystycznych Częstochowy. Zamiarem organizatora jest pozyskanie i prezentacja fotografii obrazujących zainteresowanie przejawami życia w jego różnorodnych dziedzinach. Mile widziane było niebanalne potraktowanie „klimatów”, gdzie głównym motywem jest człowiek, środowisko, w którym żyje oraz wydarzenia, w jakich uczestniczy.
W historii konkursu „Klimaty Częstochowy” na ręce organizatora spłynęło prawie 15 000 zdjęć! Wśród oceniających byli m.in.: Maksymilian Rigamonti, Tomasz Tomaszewski, Maciej Nabrdalik, Jacek Waszkiewicz, Grzegorz Skowronek, Jerzy Piwowarski, Sławomir Jodłowski, Leszek Pilichowski, Marcin Stawiarz, Janusz Mielczarek, Piotr Dłubak. Laureaci poprzednich edycji konkursu odnoszą fotograficzne sukcesy w Polsce i na świecie.

Szczegóły

Data:
24 listopada
Godzina:
17:00
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/events/369839612132580

Miejsce wydarzenia

Park Staszica Częstochowa
Częstochowa, śląskie 42-200 Polska + Google Map