Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Forum Rozwoju Firm w Częstochowie

03 października - godz. 10:00 do 15:00

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w Forum Rozwoju Firm “Bezpieczny przedsiębiorca” w Parku Przemysłowo – Technologicznym w Częstochowie. Będzie to pierwsze wydarzenie z cyklu, który dedykujemy przedsiębiorcom, samorządowcom, ludziom nauki i kultury – przedstawicielom środowisk, którym bliska jest idea współpracy.

Na uniwersalny charakter konferencji wskazuje z pewnością jej program i tematyka spotkań. O jej prestiżu natomiast świadczą sylwetki panelistów i zaproszonych gości – m.in. Adam Abramowicz – Rzecznik Małych i Średnich Przedsiębiorców, prof. Adam Mariański – Przewodniczący Krajowej Rady Doradców Podatkowych, Maciej Reluga – Członek Zarządu Santander Bank Polska S.A. kierujący Pionem Zarządzania Finansami, Główny Ekonomista Banku.

Najważniejszym celem, jaki przyświeca nam przy organizacji Forum, jest stworzenie platformy porozumienia dla polskich przedsiębiorców, samorządowców i przedstawicieli instytucji wpierających biznes. W ramach I Edycji Częstochowskiego Forum Rozwoju Firm odbędą się 4 panele dyskusyjne dotyczące kluczowych, pod względem bezpieczeństwa obszarów generujących duże ryzyko w prowadzeniu działalności.

Agenda i rejestracja online pod adresem http://forumrozwojufirm.pl

Szczegóły

Data:
03 października
Czas:
10:00 do 15:00
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/492368541540354/

Miejsce

Częstochowski Park Przemysłowo-Technologiczny
ul. Wały gen. Józefa Dwernickiego 117/121, 42-202 Częstochowa + Google Map