PIĄTEK - 27 StyczniaSOBOTA - 28 StyczniaNIEDZIELA - 29 StyczniaDZISIAJNADCHODZĄCE WYDARZENIAWOŚP CZĘSTOCHOWA 2023 PROGRAM
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Fotoplastykon – spotkanie z Olgą Krakowską

25 stycznia - godz. 19:00

Galeria 4 Arte zaprasza na spotkanie z Olgą Krakowską, które odbędzie się w ramach Dyskusyjnego Klubu Fotograficznego Fotoplastykon. Spotkanie poprowadzi Jarosław Dumański, artysta-fotografik AFRP.

„Fotografując opowiadam historie, niezależnie od tego czy to jest historia stojącego przed obiektywem człowieka, obiektu architektonicznego, czy przedmiotu, który należy odpowiednio sprzedać. Z pasją zajmuję się tworzeniem obrazów będących odbiciem mojego wnętrza. Dopatruje się własnych fantazji w każdym obrazie, ruchu i świetle. Emocje to mój najsilniejszy przekaźnik. Dlatego opowiadając historię znanego częstochowskim mieszkańcom domu handlowego MERKURY, chciałam przekazać moje uczucia. Te które nosiłam w sobie jako mała dziewczynka pokonująca schody tego budynku i te, które we mnie urosły przemierzając ciemne i chłodne piętra, wyglądające tak jakby czas się zatrzymał, a miejsce zostało opuszczone w pośpiechu i bez uprzedzenia.
Nazywam się Olga Krakowska i jestem częstochowianką. Fotografuję zawodowo od ponad 10 lat. Głównie zajmuję się fotografią portretową, ślubną oraz reklamową. Cieszę się, że miałam możliwość wykonania zlecenia dla firmy Mega- Pol i tym samym czuję się zaszczycona, że mogłam zachować ostatnie, historyczne ujęcia tego sentymentalnego miejsca, wzbudzając przy tym tak wiele emocji.
Zapraszam na spotkanie ze mną w Galerii 4 Arte, na którym chętnie porozmawiam z wami, zdradzę w jaki sposób pracuję i opowiem o tym co jest dla mnie ważne i czym się kieruję w mojej pracy. Pokażę zdjęcia obejmujące moją twórczość oraz przede wszystkim zdjęcia uwieczniające ostatnie tchnienie MERKUREGO”.

Szczegóły

Data:
25 stycznia
Godzina:
19:00
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/events/472886625039106

Miejsce wydarzenia

Galeria 4 Arte
1 maja 27 42-200 Częstochowa + Google Map