PIĄTEK - 5 CzerwcaSOBOTA - 6 CzerwcaNIEDZIELA - 7 Czerwca
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Gary Hammond Quartet w Jazz Club Five O’clock

02 kwietnia - godz. 19:00 do 22:00

Gary Hammond Quartet to SKRZYŻOWANIE PASTISZU Z KLASYCZNYM HARD BOPEM ODROBINĄ JAZZOWEJ FRAZY I BLUESA ZAPIEKANEGO W PIWIE (FRYTA GRATIS)

Przeplatające się zamiłowania do różnych rodzajów jazzu i funky skrystalizowały się w klasycznym, ale wybuchowym brzmieniu. Trzy instrumenty (organy Hammonda, gitara i perkusja) w rękach tych muzyków dają gwarancję charakterystycznego i niepowtarzalnego zestawu harmoniczno-dynamicznego.
Jacek Klesyk i Mariusz Mucha to absolwenci IV LO w Kielcach. W czasach szkolnych różnili się w swoich gustach muzycznych – jeden grał Bacha, drugi – ZZTop. Ponowny kontakt po 33 latach pozwolił im odkryć, że do ich serc płynie jednak ta sama muzyczna żyła. W tym samym czasie spotykają też perfekcjonistę – Zbigniewa Zagórę, który, urodzony w mieście Perkusja w województwie Jazz Blues, stał się Kielczaninem z adopcji i wyboru. I tak kieleckie trio rozpoczęło współpracę ponad rok temu, bawiąc się muzyką. W efekcie ukształtowali swój feeling podczas wielu jamsession w Chicago Organ Music Club.
Można by wyliczać dziesiątki zasług, występów, koncertów wszystkich trzech muzyków, ale przez skromność pozostawiają publiczności możliwości odkrycia i oceny ich pasji i umiejętności.
Skład:
JACEK KLESYK – HAMMOND
MARIUSZ MUCHA – GITARA
LUCA KLESYK – GITARA BASOWA
ZBIGNIEW ZAGORA – PERKUSJA

Wstęp:
30zł / 20zł (PSJT) /
10zł (Ulgowy) dla młodzieży do lat 26 (za okazaniem legitymacji szkolnej lub studenckiej)
www.psjt.pl

Szczegóły

Data:
02 kwietnia
Czas:
19:00 do 22:00
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/2523668517849482/

Miejsce

Five O’Clock Jazz Club
ul. Wilsona 16
Częstochowa, śląskie 42-200 Polska
+ Google Map
Telefon:
889 500 514
Strona internetowa:
http://5-oclock.pl/