PIĄTEK - 1 MarcaSOBOTA - 2 MarcaNIEDZIELA - 3 MarcaDZISIAJNADCHODZĄCE WYDARZENIAVI Częstochowski Dzień Fantastyki | PROGRAM
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Goło i wesoło – Spektakl komediowy

04 marca - godz. 19:00

Komedia „Goło i wesoło” autorstwa Stephena Sinclaire’a i Anthony’ego McCartena zawojowała już cały świat. Nie schodzi z afisza od prapremiery w Mercury Theatre w Auckland w Nowej Zelandii, która miała miejsce w 1987 r. To mówi samo za siebie! Spektakl wystawiany był m.in. w USA, Kanadzie, Anglii czy Francji. 

BILETY

Wszędzie przyjmowany jest z entuzjazmem – zarówno przez publiczność, jak i krytyków teatralnych.  „Goło i wesoło” to historia kilku bezrobotnych z Tomaszowa Mazowieckiego, którzy wpadają na pomysł, by założyć grupę striptizerów. 

Pod nazwą „Napalone Nosorożce” planują zrealizować marzenie o wielkiej karierze, która przerwałaby pasmo życiowych porażek. Będziemy więc towarzyszyć im w tym zuchwałym przedsięwzięciu, obserwując, jak pobierają pierwsze, nieudolne lekcje tańca, starają się o występ w klubie Eden (jedynym w mieście) czy wreszcie – po wielu godzinach ćwiczeń – dają swój premierowy, niezapomniany występ. „Goło i wesoło” to zaskakująca i przezabawna komedia.

Za reżyserię spektaklu odpowiada Tomasz Sapryk, a na scenie będziemy mogli zobaczyć m.in. Katarzynę Ptasińską, Sebastiana Cybulskiego, Michała Lesienia-Głowackiego i Piotra Zelta. Przed nami gorący wieczór w towarzystwie „Napalonych Nosorożców”. Jesteście gotowi?  Obsada:  Katarzyna Ptasińska  Sebastian Cybulski  Wojciech Solarz  Michał Lesień-Głowacki  Michał Meyer Marek Kaliszuk  Piotr Zelt  Autor: Stephen Sinclair & Anthony McCarten  Przekład: Lou Rising  Reżyseria: Tomasz Sapryk  Scenografia: Wojciech Stefaniak  Choreografia: Krzysztof Adamski  Produkcja: Teatr Gudejko  Spektakl tylko dla dorosłych!

Miejsce wydarzenia

Filharmonia Częstochowska
Wilsona 16
Częstochowa, śląskie 42-202 Polska
+ Google Map
Phone
34 324 42 30
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia