Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Gong – sesja. Koncert terapeutyczny, forma żywej medytacji. 12/09/2019

12 września - godz. 19:00 do 21:00

Gong – sesja.
Koncert głęboko relaksacyjny przy dźwiękach gongów w pozycji leżącej. Forma żywej medytacji.
Gong – sesja pozwala się zrelaksować, zrównoważyć system emocjonalny, głęboko odetchnąć, zbudować przestrzeń dla swobodniejszego myślenia, rozpuścić wszelkie napięcia, pobudzić do działania, kiedy trzeba.
Wybudza intuicję i kreatywność.
Na taką odprężającą sesję zwykło mawiać się „Kąpiel w dźwięku”. Jest to bardzo trafne porównanie, gdyż dźwięki tych instrumentów mają szczególny charakter, tworzą mianowicie przestrzeń, w którą można się dosłownie zanurzyć, wykąpać w odświeżających tonach całego /całą Siebie. Poprzez dźwięki gongów można rozkruszyć zgromadzone w ciele napięcia mięśniowe, blokady emocjonalne oraz mentalne.
Celem takiej dźwiękowej sesji jest stan równowagi na poziomie fizycznym, emocjonalnym, psychicznym i duchowym.
Podczas koncertu uczestnicy leżą na materacach. Sam koncert trwa ok. 60 minut, pozostały czas to wstęp, kontemplacja i podsumowanie sesji. Można zabrać ze sobą swój koc i poduszkę.
Prowadzenie:
Robert Kiedrzyński:
Mistrz bioenergoterapii, muzyk, ojciec, miłośnik drzew.
Związany ze środowiskiem terapii dźwiękiem od 2001 r. Posiada uprawnienia niemieckiego „Institut fur Klang – Massage – Therapie”. Swoją szczególną intuicję wykorzystuje do pracy z ludźmi w formie indywidualnych sesji masażu dźwiękiem mis, masażu pulsacyjnego oraz grupowych medytacji dźwiękowych. Posiada mocny kontakt z siłami przyrody, szczególnie drzewami. Od 20 lat zgłębia wiedzę o człowieku. W swojej osobistej drodze korzystał z wszelkich diet, głodówek, technik oddechowych, drzew, ziół, instrumentów dźwiękowych, muzyki, pracy z energiami. Obecnie chętnie dzieli się na swoich zajęciach bogatą wiedzą opartą na swoim doświadczeniu.
Więcej informacji i zapisy.
robert.kied@gmail.com tel. 608 108 492 – Robert.
Obecnie gramy w każdy czwartek w Częstochowie. Proszę o określenie swojej obecności do środy do godz. 22 poprzez mail, SMS, messenger, telefon. Ilość miejsc ograniczona. Poszczególna Gong – sesja odbędzie się przy zapisie minimalnej liczby osób.
Koszt – 40 zł
Ciężko opisać słowami wrażeń z takiej dźwiękowej sesji. Poniżej kilka opinii, opisów osób uczestniczących.
Mariusz : Jesteśmy w ciągłym biegu, nieustającej pogodni i braku czasu na chwilę odprężenia, zamyślenia. Jesteśmy w takim pędzie, że zapominamy o sobie, skupiając się na innych. Żyjemy albo przyszłością, albo tym, co było. A bycie tu i teraz, w tej chwili jest zapomniane, nawet zapominamy o świadomym oddechu, takim pełnym, przenikającym przez ciało.
Polecam koncert każdemu, kto jest gotów być tu i teraz i oddychać pełną piersią, pozwolić, aby dźwięk wędrował po ciele, po najdalszych zakamarkach roztrzaskując to, co złe a wydobywając skrywane dobro.
Agnieszka: Kiedy po raz pierwszy usłyszałam Twoje gongi, zachwyciła mnie ich moc. Odczułam ich pradawną, pierwotną siłę, tak jakby te dźwięki pochodziły z początków istnienia, ze Źródła. Tak jak mówisz każda Gong-sesja jest inna, są takie, które napełniają Radością i Światłem i wtedy, tak namacalnie doświadczam siebie jako Istotę Duchową. Są takie, w których zagłębiam się w swoje mroki, w emocje, w podświadomość i wtedy czuję, że oczyszczam się i uwalniam. Są takie, podczas których wiele się dzieje (kolorowe wizje, docierające informacje) i takie, kiedy zasypiam. Wszystko to jest bardzo ważne i cenne w mojej drodze do Siebie. Jestem Ci bardzo wdzięczna. Dziękuję.
Maciek : Ja nie byłem na oficjalnej publicznej, na prywatnej tak, to jest cudownie nieinwazyjne wejście w siebie, świetnie Robert, że to robisz 🙂

Szczegóły

Data:
12 września
Czas:
19:00 do 21:00
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/2574238415990963/

Organizator

Dotyk dźwięku
Strona internetowa:
www.facebook.com/Dotyk-dźwięku-801890613175853/

Miejsce

Centrum Psychoterapii i Rozwoju
ul. Wilsona 6
Częstochowa, śląskie 42-200 Polska
+ Google Map
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/PsychoterapiaiRozwojDlaCiebie/