PIĄTEK - 20 MajaSOBOTA - 21 MajaNIEDZIELA - 22 MajaJuwenalia 2022 - PROGRAM
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Grupowa sesja oddechowa

26 lutego - godz. 17:00 do 20:00

„W nurcie życia” zapraszam do udziału w sesji oddechowej. Dla Ciebie. Abyś mógł/mogła zobaczyć i doświadczyć Siebie poprzez świadome oddychanie.

Co daje świadome oddychanie?

Pozwala Ci wzmocnić siebie, zrównoważyć to co jest w Tobie, odzyskać energię, spokój (tak, aby emocje Tobą nie targały). Zauważyć co się dzieje, tu i teraz, oddzielić od zdarzeń i emocji, które niesiesz ze sobą jak niepotrzebny balast. Ale także możesz skontaktować się z trudnymi zdarzeniami, momentami w życiu, kiedy zatrzymał się w Tobie oddech (a przez to i życie), i w zaufaniu do oddechu domknąć te sytuacje. Świadome oddychanie pomaga pracować z napięciami i bólem w ciele, i rozpuszczać je poprzez oddech. Możesz odzyskać kreatywność, sprawczość, uzyskać klarowne spojrzenie na rożne sytuacje – w lekkości iść do życia 🙂

Rozpoczniemy praktyką gruntującą, wyciszającą, która pomoże wyłonić intencję sesji, to z czym chcesz pracowaćfc. Czasami przychodzimy z gotową intencją, ale okazuje się że wyłania się inna, może ważniejsza. Może to właśnie o to u Ciebie chodzi? 🙂
Na koniec integrujemy sesję. Domykamy to co się wydarzyło, czasami przez słowa, rysunek. Tak, aby doświadczenie zyskało dla Ciebie realny wymiar.

O mnie – jestem praktykiem oddechu transmodalnego w Instytucie Oddechu Michała Godlewskiego. W mojej codzienności patrzę na bliskość do drugiego człowieka, relacje międzyludzkie, ale też bliskość i czułość dla siebie.
Lubię ciszę w lesie, ale taż gwar rozmów. Szukam równowagi poprzez praktykę świadomego oddychania, uprawianie sportu, gotowanie i smakowanie potraw, czytanie dobrej literatury. Droga rozwoju osobistego pokazuje mi nieustanną możliwość zmiany, i bardzo ludzki wymiar pracy nad sobą. I do takiej Ciebie zapraszam.

Sesja odbywa się na leżąco, dlatego ubierz się w wygodny strój. Możesz zabrać ulubiony koc lub poduszkę.

Koszt: 70 zł.
Czas trwania spotkania 3h, w tym sesji oddechowej: 90 – 120 min
________________________________________
Na zajęcia obowiązują zapisy:
Mail przysobie.praktykaoddechu@gmail.com lub messenger https://www.facebook.com/PrzySobie

Szczegóły

Data:
26 lutego
Godzina:
17:00 do 20:00
https://www.facebook.com/events/3211328765748450/

Miejsce wydarzenia

Harmonia Ciała Częstochowa
Aleja Najświętszej Maryi Panny 12b/Piętro 4, 42-202 Częstochowa + Google Map