PIĄTEK - 22 PaździernikaSOBOTA - 23 PaździernikaNIEDZIELA - 24 Października
Festiwal Smaku - MENU
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

HIGH HEELS – BACK TO BASICS z Patrykiem Rożnieckim

02 października - godz. 15:00 do 17:30

🌟Patryk Rożniecki🌟
Choreograf, tancerz i nauczyciel. Tańczy od dziecka. Systematycznie zdobywał doświadczenie taneczne w szkołach tańca na całym świecie, głównie w Los Angeles, Kopenhadze, Paryżu i Londynie. Finalista drugiej edycji You Can Dance „Po prostu tańcz” która dała mu szansę na pracę z gwiazdami europejskiej sceny muzycznej oraz przetestowanie swoich umiejętności tanecznych w teatrze, gdzie brał udział w takich spektaklach, jak m.in; „Upiór w operze”, „La Cage aux Folles” czy „Chopin musi umrzeć”.
Ostatnie kilka lat swojej pracy poświęcił propagowaniu stylu jakim jest High Heels i stał się jego prekursorem w Polsce. Bardzo intensywnie warsztatuje i dzieli się swoją pasją ze studentami z całego świata między innymi w Australii, Niemczech oraz na Islandii, gdzie regularnie uczy. Współpracuje również z artystami oraz bierze udział w produkcji programu Top Model jako trener na wysokich obcasach.
Jest charyzmatyczny, pełen emocji i dba o autentyczną ekspresję w tańcu. Jego zajęcia to nie tylko nauka choreografii a przede wszystkim laboratorium kobiecości. To warsztat bycia sobą i samoakceptacji, przytulenia swoich atrybutów i wykorzystania ich.
✨HIGH HEELS…to obecnie jeden z najpopularniejszych stylów tańca na świecie. Na warsztatach macie okazję aby pracować nad jego techniką i doskonalić ją krok po kroku z jedynym i niepowtarzalnym Patrykiem Rożnieckim.
✨B A C K TO B A S I C S (program dla początkujących)
Kiedy ostatni raz ktoś zachęcał cię do popełniania błędów, odkrywania oraz eksperymentowania? Do spróbowania czegoś nowego, nawet jeśli to nie zadziała? Na tych warsztatach każdy jest mile widziany, bez względu na to, ile ma już wiedzy. Będziemy pracować nad techniką i doskonalić ją krok po kroku. Wszystko w stylu slow & sexy…
To moment gdy możesz dać sobie i swojemu ciału to, na co na co dzień nie mamy czasu. Zadbaj o siebie, poczuj się dobrze na szpilkach. Jest to kurs zaprojektowany jako wprowadzenie do techniki obcasów. Poczuj swoje ciało i słuchaj swojego wewnętrznego, kobiecego głosu. Będziemy się uczyć chodzić i czuć się dobrze we własnej skórze, a wszystkiemu będzie towarzyszyła super muzyka.
Wyjdź ze swojej strefy komfortu i poczuje się bezpiecznie na wysokich obcasach!
✔️Plan warsztatów:
1 h High Heels Foundation (Podstawy tj. chodzenie na szpilkach, muzykalność, technika oraz stretching)
1,5 h High Heels Choreo (Zajęcia choreograficzne na szpilkach, seksapil i zabawa)
+15 lat!!!
‼️ TERMIN ‼️
2 PAŹDZIERNIK
15:00 – 17:30
‼️ ZAPISY ‼️
akademiatancaantidotum@gmail.com
531887666 

Szczegóły

Data:
02 października
Godzina:
15:00 do 17:30
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/1716025438606984

Miejsce wydarzenia

Akademia Tańca Antidotum
ulica Krótka 29/31, 42-202 Częstochowa, Polska + Google Map
Strona internetowa:
https://www.instagram.com/antidotum_official/