PIĄTEK - 21 CzerwcaSOBOTA - 22 CzerwcaNIEDZIELA - 23 CzerwcaDZISIAJNADCHODZĄCE WYDARZENIA
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

I LOVE YOU, a teraz się zmień – Spektakl komediowy

13 października - godz. 19:00

- -

I LOVE YOU to komedia dla singli i żonatych. Dla pozostających w nieformalnych związkach i rozwodników.

Dla wszystkich, którzy byli, są lub będą w parze. Dla tych, którzy chcieliby być i dla tych, którzy nigdy więcej, za żadne skarby nie chcą się już zakochać! 

Bilety od 80zł | I LOVE YOU, a teraz się zmień – Spektakl komediowy

I LOVE YOU to spektakl, który wyjaśnia co pcha nas do bycia w związku. Jak wiele jesteśmy w stanie zrobić by powiedzieć i usłyszeć te dwa magiczne słowa: KOCHAM CIĘ! 

I LOVE YOU to wartka akcja, świetna oprawa muzyczna, aktorskie metamorfozy, błyskotliwe dialogi i przebojowe piosenki zapewnią widzom rozrywkę na najwyższym poziomie!  I LOVE YOU to gwiazdorska obsada: Katarzyna Żak, Elżbieta Romanowska, Rafał Królikowski i Robert Rozmus. Aktorom towarzyszą znakomici muzycy.

I LOVE YOU, a teraz się zmień ” I Love You, You’re Perfect, Now Change”  Joe DiPietro   Producent: Agencja Artystyczna Certus   Grają: Katarzyna Żak, Elżbieta Romanowska, Rafał Królikowski i Robert Rozmus   Reżyseria: Mariusz Kiljan  Tłumaczenie: Bartosz Wierzbięta   Scenografia: Wojciech Stefaniak   Kostiumy: Sylwester Krupiński   Choreografia: Anna Głogowska   Muzyka: Jimmy Roberts   Plakat: Grzybowska / Grzegorz Grodner 

Miejsce wydarzenia

Filharmonia Częstochowska
Wilsona 16
Częstochowa, śląskie 42-202 Polska
+ Google Map
Phone
34 324 42 30
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia