PIĄTEK - 2 CzerwcaSOBOTA - 3 CzerwcaNIEDZIELA - 4 CzerwcaDZISIAJNADCHODZĄCE WYDARZENIASpaceFestival 2023 Częstochowa PROGRAM
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

III Marsz dla Królowej Polski | Częstochowa

03 maja - godz. 13:00

Dziś w pamięci Polaków 3 maja kojarzy się głównie ze świętem konstytucji, a jedynie z ambon parafialnych wierni usłyszą, że to przede wszystkim dzień Matki Bożej Królowej Polski. A przecież Ona sama nas wybrała i umiłowała! Pokażmy Jej zatem, że tą miłość odwzajemniamy i przypomnijmy naszym Rodakom o Jej Królowaniu!

Tegoroczny Marsz przejdzie pod hasłem „Ojczyznę wolną racz nam wrócić, Panie”. Chcemy się modlić na różańcu w intencji grzeszników, dusz w czyśćcu cierpiących oraz o nawrócenie i pomyślność dla Narodu polskiego ufając, że za pośrednictwem Naszej Królowej, Bóg w swoim miłosierdziu przywróci Polsce wolność i prawdziwą niepodległość.

************

📣 START: godz. 13:00 – parking pod Archikatedrą Częstochowską

Zabierzmy ze sobą różaniec, flagę polską lub maryjną, rodzinę i znajomych!

🔎 Śledźcie dyskusję, będą się tam pojawiać informacje i aktualizacje nt. wydarzenia! 

Szczegóły

Data:
03 maja
Godzina:
13:00
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/events/1300176627236300

Miejsce wydarzenia

Parafia Archikatedralna Świętej Rodziny w Częstochowie
Krakowska 15/17, 42-200 Częstochowa + Google Map