PIĄTEK - 28 StyczniaSOBOTA - 29 StyczniaNIEDZIELA - 30 StyczniaWOŚP Program 2022
  • Dobrze się kłamie – spektakl komediowy Częstochowa 2022
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Impreza charytatywna na UJD Częstochowa – PROGRAM

17 grudnia, 2021 do 18 grudnia, 2021

Wydział Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Humanistyczno-Przyrodniczego im. Jana Długosza w Częstochowie serdecznie zaprasza w dniach 17-18 grudnia 2021 r. na imprezę charytatywną, której celem jest wsparcie córki naszego kolegi- 7-letniej Agatki Kuberskiej. U Agatki zdiagnozowano guza mózgu IV stopnia złośliwości. By uratować życie dziecka potrzebne są pieniądze. Koszt operacji, która planowana jest w USA wynosi 8 mln złotych.
17 grudnia 2021 r. (w piątek) – w budynku Uniwersytetu przy ul. Zbierskiego 6 (Akademickie Centrum Sportu) odbędą się:
– w godz. od 9.00-14.00 Turniej piłki nożnej dla studentów i pracowników UJD, zabawy ruchowe z rywalizacją studenci-wykładowcy Wydziału Nauk o Zdrowiu. Rywalizacji będzie towarzyszył Kiermasz świąteczny, w trakcie którego będzie można kupić ciasta, napoje i zdrowe przekąski.
– w godz. od 16.00-19.00 „Przedszkoliada” – impreza kierowana do dzieci (malowanie twarzy, warsztaty artystyczne, dogoterapia, udział Policji Konnej, św. Mikołaj, żywe maskotki, zajęcia sportowe, i wiele innych atrakcji),
18 grudnia 2021 r. (w sobotę) – w budynku Uniwersytetu przy ul. Zbierskiego 6 (Akademickie Centrum Sportu) odbędą się:
– w godz. 9.00-14.00 – Turniej piłki nożnej dla dzieci z klubów sportowych RKS Raków Częstochowa, SKRA Częstochowa, KS Stradom Częstochowa, Victoria Częstochowa, Ajaks Częstochowa i Orlik Blachownia.
– w godz.11.00-12.00 – Bieg charytatywny na stadionie miejskim dla wszystkich CKS Budowlani mieszczący się przy ul. Dąbrowskiego 58/64 w Częstochowie. W biegu mogą wziąć udział wszyscy chętni bez ograniczeń wiekowych.
– o godz. 17.00 – w Auli Magna (nr 22) przy al. Armii Krajowej 13/15 w Częstochowie obędzie się koncert połączony z licytacją obrazów i grafik oraz innych przedmiotów przekazanych na ten cel.
Wystąpią: Oskar Jasiński tenor operowy, duet akordeonowy „Amalgalis Duo” w składzie Ewa Grabowska-Lis i Daniel Lis oraz duet gitarowy „Kupiński Guitar Duo”
w składzie Ewa Jabłczyńska i Dariusz Kupiński.
Udział w koncercie i licytacji będzie możliwy także on-line pod adresem: https://tiny.pl/9fdnk
Razem sprawmy, w tym magicznym przedświątecznym okresie, aby to co wydaje się niemożliwe stało się możliwe. Prosimy o potwierdzenie swojej obecności przesyłając informacje na adres: ujd.dlaagatki@gmail.com
Uwagi organizacyjne:
Przypominamy, że w Uczelni obowiązują zasady reżimu sanitarnego zgodnie z obowiązującymi rozporządzeniem i zarządzeniami. Będą obowiązywać limity osób przebywających w obiektach, w których planowana jest impreza charytatywna. Przypominamy o obowiązku noszenia maseczek ochronnych. Informujemy, że przy wejściu do budynku będzie sprawdzana temperatura ciała oraz będzie możliwość dobrowolnego zgłoszenia informacji o odbytych szczepieniach przeciw Covid-19. Informacje te pozwolą na zwiększenie liczby osób biorących udział w tym wydarzeniu. Przepraszamy za utrudnienia.
Razem sprawmy, w tym magicznym przedświątecznym okresie, aby to co wydaje się niemożliwe stało się możliwe.
Społeczność Wydziału Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Humanistyczno-Przyrodniczego im. Jana Długosza w Częstochowie

Szczegóły

Start:
17 grudnia, 2021
Koniec:
18 grudnia, 2021
Strona internetowa:
http://bityl.pl/EtDjm

Miejsce wydarzenia

Uniwersytet Humanistyczno – Przyrodniczy im. Jana Długosza w Częstochowie
ul. Waszyngtona 4/8, 42 - 200 Częstochowa
Częstochowa, śląskie 42-200 Polska
+ Google Map
Strona internetowa:
www.ujd.edu.pl