PIĄTEK - 26 LutySOBOTA - 27 LutyNIEDZIELA - 28 Luty
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

IX Częstochowski Bieg Policz Się Z Cukrzycą – Bieg wirtualny

10 stycznia - godz. 10:00 do 12:00

Witajcie Kochani! 😍
❤ Podczas XXIX Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Częstochowie odbędzie się – 9️⃣ Bieg Policz się z cukrzycą! Tradycyjnie, o godzinie 10:00, w finałową niedzielę, tj. 10.01.2021.
❤ Ponieważ dbamy o Wasze i nasze bezpieczeństwo- w tym roku bieg odbędzie się wirtualnie! Co to oznacza? Biegniecie gdzie chcecie i skąd chcecie- możecie wyjść na spacer, przebiec się z psiakiem 🐶, kotem 😺, szczurem 🐭, lub sami, pokonując taki dystans, jaki dacie radę! Pamiętajcie wysłać do nas zdjęcia z medalami, jak biegniecie, bądźmy razem – żebyśmy za rok mogli spotkać się już na żywo, w większym składzie!
❤ Przygotowaliśmy dla was 1️⃣5️⃣0️⃣ pakietów🥇! Zasady rejestracji w tym roku będą troszeczkę inne – nie odbędą się, jak co roku poprzez smsy. W tym roku zapisy odbędą się poprzez umówienie się z nami w sztabie poprzez BOOKSY. Wprowadziliśmy tę platformę, aby uniknąć zbierania się wielu osób pod naszym sztabem w tym samym czasie 🕒. O szczegółach z tym związanych będziemy was informować na stronie tego wydarzenia już niebawem! 😊
❤ Zapraszamy wszystkich do udziału w naszym biegu o godzinie 10:00 w niedzielę, jak zawsze, jednak w różnych miejscach. Pobiegnijcie tam, gdzie wam pasuje 😊 Nie zobaczymy się w tym roku wszyscy, ale niezmiennie razem pomożemy!
Trzymajcie się ciepło, czekajcie na więcej informacji na stronie tego wydarzenia i w razie wątpliwości służymy wam pomocą 😊

Szczegóły

Data:
10 stycznia
Czas:
10:00 do 12:00
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/1176846072712771

Miejsce

ONLINE