PIĄTEK - 6 SierpniaSOBOTA - 7 SierpniaNIEDZIELA - 8 Sierpnia
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

JAZZtochowa: Immortal Onion. Koncert w Altanie Parkowej

24 lipca - godz. 19:00

Immortal Onion wystąpi w Altanie Parkowej w Parku im. Stanisława Staszica w ramach cyklu koncertów jazzowych JAZZtochowa. W przypadku niepogody koncert odbędzie się w Ośrodku Promocji Kultury.
Wstęp na koncert jest niebiletowany (bezpłatny). Obowiązują jednak ograniczenia sanitarne odpowiednie do miejsca występu.
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
▶︎Immortal Onion
Immortal Onion to trio powołane do życia w 2016 roku w Gdańsku. Rok później zespół, jako laureat programu „Jazzowy Debiut Fonograficzny” Instytutu Muzyki i Tańca, we współpracy z wydawnictwem Requiem Records wydał swoją pierwszą płytę „Ocelot of Salvation”.
Grupa wystąpiła z debiutanckim materiałem w 11 państwach, a podsumowaniem dwóch lat koncertowania było wydanie własnym nakładem w 2019 roku albumu „Ocelot of Salvation | Live in Sopot”.
Niedługo później zespół podpisał kontrakt z wytwórnią U Know Me Records, co zaowocowało wydaniem w marcu 2020 roku drugiej studyjnej płyty ,,XD [Experience Design]” oraz pół roku później EPki „Ausfahrt XD”.
Zespół wystąpi w składzie: Ziemowit Klimek (kontrabas, bass, moog), Tomir Śpiołek (instrumenty klawiszowe), Wojtek Warmijak (perkusja).
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
▶︎ JAZZtochowa. Koncert w Częstochowie
Immortal Onion wystąpi w Altanie Parkowej w Parku im. Stanisława Staszica. Jednak w przypadku niepogody koncert odbędzie się w Ośrodku Promocji Kultury. Występ odbędzie się w ramach cyklu koncertów jazzowych JAZZtochowa.
Wstęp na wydarzenie jest niebiletowany (bezpłatny). Obowiązują ograniczenia sanitarne adekwatne do miejsca koncertu. W przypadku sali Ośrodka Promocji Kultury wytyczne dla osób odwiedzających instytucję można znaleźć na specjalnie przygotowanej podstronie: gaudemater.pl/wytyczne/
Więcej informacji na stronie: gaudemater.pl 

Szczegóły

Data:
24 lipca
Czas:
19:00
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/159527386126990/

Miejsce

Altana Park Staszica Częstchowa
Altana Park Staszica Częstchowa + Google Map