PIĄTEK - 3 LutegoSOBOTA - 4 LutegoNIEDZIELA - 5 LutegoDZISIAJNADCHODZĄCE WYDARZENIA
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Jesienny relaks z jogą & polarity

11 listopada, 2022 - godz. 14:00 do 13 listopada, 2022 - godz. 12:00

Zapraszamy na jesienny relaks z jogą i terapią polarity w Sokolim Ranczu. ???Niezwykła energia tego pięknego miejsca u podnóża Sokolich Gór pomoże Ci się zatrzymać i dać sobie chwilę na odpoczynek od pędu codziennego życia.
Podczas tego weekendu
– przede wszystkim przyjemnie spędzisz czas wolny w pięknych okolicznościach jurajskiej przyrody,
– codziennie wspólnie będziemy praktykować techniki medytacyjne, oddechowe oraz jogę
– skorzystasz z dobrodziejstwa terapii polarity, która dosłownie naładuje Twoje baterie
– dodatkowo odbędzie się spotkanie z gościem specjalnym, Magdaleną Uchrońską, która poprowadzi Krąg Pieśni ✨
– nie zabraknie też spotkania z ajurwedą, tym razem tematem naszych rozmów będzie odpowiednia łączenie pokarmów wg. ajurwedy.
Jeśli chcesz dowiedzieć się o sobie czegoś nowego, chcesz zwolnić i poczuć w sobie lekkość; Jeśli chcesz odbudować swoją życiową siłę, zadbać o siebie, swoje zdrowie i po prostu przyjemnie spędzić czas, ten warsztat jest dla Ciebie ?
Zapewniamy:
– noclegi w domkach 4-6 osobowych
– wyżywienie wegetariańskie (posiłki ciepłe, wegetariańskie, napoje ciepłe, woda, napary ziołowe)
– codzienne zajęcia jogi, medytacji i relaksacji z Weroniką Gawrys- Łowicką, instruktorką jogi i konsultantką ajurwedy
– indywidualną sesję polarity (łagodnej bioenergetyki) z Marzenną Kubicz- Kasińską, dyplomowaną terapeutką Polarity Therapy (zapisy)
– wykład „Odpowiednie łączenie pokarmów wg. ajurwedy”
– Krąg Pieśni z Magdaleną Uchrońską

Krąg pieśni✨
Zapraszam na spotkanie z pieśniami | icarosami tradycyjnych plemion Ameryki południowej takich jak Yawanawa i Huni Kuin. Pieśni te śpiewane są przez szamanów podczas ceremonii uzdrawiania. Ich wibracje sięgają głęboko do ciała fizycznego oraz duchowego, pobudzają emocje i uczucia, by przeprowadzić nas przez drogę oczyszczenia i transformacji oraz doprowadzić do miejsca harmonii, spokoju i radości. Zachęcam do wspólnego śpiewania, każdy głos jest unikatowy jak odciski palców, każdy głos jest potrzebny w kręgu, by jego wibracja mogła wybrzmieć w pełni.

Terapia Polarity✨
została stworzona przez osteopatę i chiropraktyka Dr Randolpha Stone. Łączy w sobie wschodnie i zachodnie podejście do procesu leczenia i zdrowienia. Podstawowa zasada to przywrócenie przepływu energii. Gdy przepływ zostaje przywrócony organizm sam daje sobie radę z daną dolegliwością. Jeżeli pozwala się energii działać nie ma potrzeby stosowania mechanicznego i siłowego rozwiązania. Zadaniem terapeuty jest stymulacja i równoważenie energii, pozwalając, aby to energia leczyła ciało. Ona ma własną inteligencję. Rolą terapeuty w terapii Polarity nie jest długa diagnoza tego, co jest “nie tak” z daną osobą, ale rozpoznanie tego, czego potrzebuje, aby czuć się dobrze.

Ajurweda✨
Tak zwana medycyna natury- to tradycyjny system leczniczy wywodzący się z Indii, liczący sobie ponad 5 tys. lat. Zawiera w sobie kompleksowy przekaz na temat człowieka, jego zasobów i siły. Opisuje metody lecznicze, diety, leki, a także zachowania pomagające pomnażać zdrowie jak i te, które wpływają na człowieka niekorzystnie. Przede wszystkim wspiera profilaktykę zdrowia. Dzięki ajurwedzie prościej jest zrozumieć istotę życia.
Joga✨
Stała się popularna na całym świecie jako system ćwiczeń fizycznych służący wzmocnieniu i uelastycznieniu ciała oraz łagodzeniu stresu, który polega na przyjmowaniu określonych pozycji (Asan). Zawiera również techniki koncentracji umysłu i medytacji, służące wyciszeniu i regeneracji.

Szczegóły:
Data: Warsztat odbywa się w dniach 11-13.11.22 (spotkanie na miejscu o godzinie 14:00)
Miejsce: SOKOLE RANCZO Ul. Zrębska 39 42-256 Biskupice
Dojazd: we własnym zakresie. Jeśli jedziesz samochodem i możesz kogoś zabrać, zaznacz to przy zgłoszeniu.
Koszt: 810 zł na cele statutowe.
Zgłoszenia: e-mailowo na kontakt@maszwszystkowsobie.pl
Serdecznie zapraszamy ??

Szczegóły

Początek:
11 listopada, 2022 - godz. 14:00
Koniec:
13 listopada, 2022 - godz. 12:00
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/events/1088183325166418

Miejsce wydarzenia

Agroturystyka Sokole Ranczo
Zrębska 39, 42-256 Biskupice, Częstochowa, Poland + Google Map