PIĄTEK - 31 MajaSOBOTA - 1 CzerwcaNIEDZIELA - 2 CzerwcaDZISIAJNADCHODZĄCE WYDARZENIAINDUSTRIADA 2024 PROGRAM
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Jestem Tą, na którą czekałam – warsztaty w Częstochowie | PROGRAM

11 maja - godz. 10:00 do 18:00

- -

𝐎𝐩𝐢𝐬 𝐰𝐲𝐝𝐚𝐫𝐳𝐞𝐧𝐢𝐚:
Zapraszamy na weekend z poznawaniem, odkrywaniem i zapraszaniem do siebie swojej kobiecości. Będziemy pracowały poprzez różne formy kreacji artystycznej, podążając za swoimi emocjami. Sięgniemy do tych, które obciążały nas, zatrzymywały w rozwoju, były obarczone lojalnością lub strachem, aby w energetyczny sposób uwolnić je w ogniu. Wzmocnimy w ten sposób nowe, silne połączenie z mocą własnej Kreacji, wspierając się siłą naszych Rodów.
Wsparciem i wzmocnieniem procesów kreacji będzie praca z oddechem w ujęciu transmodalnym. Oddech transmodalny to głęboka praca wewnętrzna, ale też sięgająca do uzdrawiającej przestrzeni nas wszystkich. Działa psychoanalitycznie, ale bez opowieści umysłu. Kształtuje ego. Zmienia przekonania i perspektywę spostrzegania rzeczywistości. Rozszerza świadomość. Zawiera m.in. metodę Voice Dialog, konstelacje rodzinne, systemowe i archetypowe. I co najważniejsze, przybliża nas do Siebie.

Plan spotkania:
9.30 -10.00 – rejestracja, kawa, herbata, rozmowa
10.00 – 10.30 – początek (zapoznanie, ustalenie intencji i celów)
10.30 -11.00 – ruch i ciało
11.00 – 13.30 – malowanie emocjami – Moja Kreacja. Moja Ja
13.30 – 15.00 – przerwa na obiad (we własnym zakresie)
15.00 – 16.00 – w ruchu do Życia – moc Intencji
16.00 – 17.30 – sesja oddechu transmodalnego
17.30 – 18.00 – podsumowanie i zakończenie warsztatu.

Koszt:
do 30.04 – cena 250 zł
0d 1.05 – cena 290 zł

Rezerwacja:
Warunkiem zapisania na listę uczestników jest wpłata bezzwrotnej zaliczki w wysokości 50 zł płatne na konto.

Zapisy:
Ania, tel. 502 073 668 mail: przysobie.praktykaoddechu@gmail.com
Eliza, tel. 667 603 992

𝐏𝐫𝐨𝐰𝐚𝐝𝐳ą𝐜𝐞:
Anna Klim – Zawodowo trener oddechu transmodalnego na poziomie ekspert (ukończony trening Breathworker Instytutu Oddechu Michała Godlewskiego). Pracuję z ciałem i oddechem, wykorzystując praktyki oddechowe, Pulsing, metody pracy komunikacyjnej (słowa, zdania, przekaz). Prowadzę sesje oddechu transmodalnego w gabinecie w Częstochowie, warsztaty w m.in. Katowicach, Łodzi. Podczas sesji oddechowej pozostaję w kontakcie i czułej obecności do klienta. Wspieram proces, daję miejsce na jego wyłonienie i uznanie. Stoję zawsze za Prawdą. I to jest decyzja, z której nie ma odwrotu. Podobnie jak w Oddechu, Życiu, Miłości.
Prywatnie mama, córka, siostra. Pasjonatka sportu, rozsądnej diety i szaleństwa wciskanego pomiędzy sztywne ramy różnych zobowiązań.
Eliza Nowak – ukończyłam Szkołę Ustawień Systemowych Na Nowy Świat według programu Anny Brzozowskiej (szkolenie oparte na porządkach miłości Berta Hellingera) oraz liczne kursy prowadzone w ramach pracowni ciała i duszy „W Harmonii Serca” (m.in. Współuzależnienie, moje porzucone Ja, U-rodziny, Rany i maski). Kurs Związki Karmiczne prowadzony przez Bogumiłę Sowińską. Od kilkunastu lat związana jestem ze światem sztuki współczesnej, która inspiruje mnie do głębszych poszukiwań siebie. Stąd praca z malowaniem intuicyjnym, które w niesamowity sposób prowadzi do skrywanych emocji i w wyrazie artystycznej ekspresji uwalnia je.
Pokaż mniej 

- -

Szczegóły

Data:
11 maja
Godzina:
10:00 do 18:00
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/events/802789071904220

Miejsce wydarzenia

Pracownia: Spółdzielnia Artystyczna
ul. Partyzantów 1, Częstochowa + Google Map