PIĄTEK - 22 PaździernikaSOBOTA - 23 PaździernikaNIEDZIELA - 24 Października
Festiwal Smaku - MENU
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Jesteś/My Przy Sobie

18 października - godz. 18:30 do 21:30

Kobieto!
Mężczyzno!
Usłysz wołanie do Kręgu! Do spotkania na równi,w jedności, prawdzie, szacunku i zaufaniu.
W Kręgu najważniejsze jest Bycie, czuła i żywa obecność. Każdy przychodzi z tym, co wdanej chwili jest w nim najwyraźniejsze i wnosi to do Kręgu (mówisz tyle, ile możesz i tyle, ile chcesz. Cisza też jest tym elementem).
Magią Kręgów jest to, że usłyszysz to, co dokładnie masz usłyszeć 🙂 Słuchać, słyszeć i akceptować.
Zapraszamy Was do swobodnego bycia między sobą, do odkrywania i integrowania w sobie pierwiastka męskiego i żeńskiego. Zrobimy to poprzez rozmowę, techniki oddechowe, swobodną pracę z ciałem. Połączymy się z Przestrzenią Serca i usłyszymy co mówi o miłości, bliskości, potrzebach, zranieniach, zapomnieniach.
Kręgi mają swoje zasady, które zapewniają poufność i bezpieczeństwo dla wszystkich uczestników spotkania. Zasady przypominane są zawsze na początku i wymagają zgody wszystkich uczestników.
Siadamy w Kręgu o godz. 18:30 do 21:00/21:30 (lub później ) w Pracowni Psychoterapiii Rozwoju Osobistego Inspiracja, ul. Jasnogórska 55, 42-217 Częstochowa (na domofonie napis Inspiracja).
Inwestycja: sugerowana kwota to 20 zł (lub tyle ile możesz. Jeśli czujesz wołanie do Kręgu, ale finanse są przeszkodą – napisz do nas. Nie chcemy by finanse stanowiły barierę) na pokrycie kosztów sali, kawy, herbaty 🙂
Zapisy:przez Messenger https://www.facebook.com/PrzySobie
Prowadzenie i trzymanie przestrzeni: Anna Klim – zawodowo pracuję w fundacji, czuję bliskość do drugiego człowieka z wykształcenia polonistka i dziennikarka, mediatorka. Na świat patrzę przez serce.
Na co dzień przede wszystkim kobieta i mama. Sprawdzam się doskonale w roli ogarniaczachaosu, jak i tworzenia cichej przystani.
Droga rozwoju osobistego pokazuje mi nieustanną możliwość zmiany, i bardzo ludzki wymiar pracy nad sobą. Jestem po własnej sześcioletniej terapii w nurcie Gestalt, co pomogło mi rozpoznać i uporządkować wiele ze swoich doświadczeń. I idę tą drogą dalej, dodając do niej oddech. Od czterech lat jestem na ścieżce Oddechu, która z każdym dniem niesie mnie dalej i pewniej. Uczestniczę w – Breathworker 2020-2023. Trening Praktyków Oddechu Transmodalnego w Instytucie Oddechu Michała Godlewskiego. To głęboka praca wewnętrzna, ale też sięgająca do uzdrawiającej przestrzeni nas wszystkich.
Krzysztof Lisiecki -mężczyzna, ojciec i mąż.
Trener i Praktyk Oddechu Transmodalnego. Ukończyłem Profesjonalny trening Breathworker w Instytucie Oddechu prowadzonego przez Michała Godlewskiego, Instruktor metody oddechowej dr. Buteyko. Praktyk Soul Body Fusion. W trakcie szkolenia Somatic Experiencing i pracy z ciałem, akredytowany Coach w organizacji ICF, Bodyworker.
Współzałożyciel inicjatywy „Ruszamy Częstochowę – Ciało Mój Dom”.Wykładowca oraz prelegent, trener, absolwent wielu szkoleń i warsztatów rozwojowych, które wykorzystuje do pracy z klientami. Można mnie spotkać w Katowicach, Krakowie, Częstochowie, Wrocławiu, Warszawie oraz on-line gdzie prowadzę warsztaty, spotkania i sesje oddechowe.
Jestem wrażliwym, empatycznym o dobrym sercu człowiekiem a jednocześnie mocno osadzony w męskiej energii, łącząc je w całość. Moja otwartość na życie i różne jego aspekty pozwala mi poszukiwać i zgłębiać moje miejsce na świecie.

Szczegóły

Data:
18 października
Godzina:
18:30 do 21:30
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/1019697588863435

Miejsce wydarzenia

Pracownia Psychoterapii i Rozwoju Osobistego Inspiracja
Ul. Jasnogórska 55 częstochowa + Google Map