PIĄTEK - 23 PaździernikaSOBOTA - 24 PaździernikaNIEDZIELA - 25 Października
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Jura Adventure dla Orlic i Orłów (22 km od Częstochowy – Biskupice)

17 września - godz. 19:00 do 20 września - godz. 17:00

Tym razem zapraszamy zarówno Panie, jak i Panów – Orlice i Orłów! Specjalnie dla Was organizujemy Jura Adventure! Przenosimy się w przepiękny zakątek Polski – na Jurę Krakowsko – Częstochowską. Naszą bazą wypadową będzie folwark Biały Borek. Przyjedźcie z mężem, żoną, kolegą, koleżanką, rodziną…spędźcie ten czas razem!
Podczas trzydniowej imprezy, jeden dzień przeznaczymy na trening elementów adventurowych, tj. różne techniki pokonywania rzek, jazda po piachu, jazda po kamieniach. Pozostałe dwa dni pojeździmy po różnych częściach malowniczej Jury: pokażemy Wam jej znane i te zupełnie nieznane fragmenty 🙂 Uczestnicy zostaną podzieleni na dwie grupy: “małe motocykle” i “duże pojemności”. Plan treningowo – wycieczkowy będzie odpowiednio dostosowany do wielkości motocykli. Czas na integrację i opowieści o wrażeniach będzie wieczorem.
Impreza będzie okazją nie tylko do spotkania i wspólnego, aktywnego spędzenia czasu, ale pozwoli Wam podszkolić technikę jazdy i poznać ciekawostki Jury Krakowsko – Częstochowskiej. Jeśli pogoda będzie dobra, planujemy również zrobić dwugodzinny spływ kajakowy rzeką Wieprz.
Możecie wziąć udział w imprezie na własnych motocyklach (konieczne opony offroadowe). Lub jeśli takiego nie macie, dzięki uprzejmości
Nik Trips – wycieczki motocyklowe
możemy Wam zorganizować motocykle Honda CRF 250 Rally.
Na czas imprezy naszą bazą wypadową będzie klimatyczny folwark Biały Borek. Świetne miejsce na rodzinne wypady. Można pojeździć też na koniach!
💰 KOSZT: 1800 PLN / osoba
Zapraszamy!
📞 SZCZEGÓŁY, WIĘCEJ INFORMACJI i ZAPISY:
Aleksandra Trzaskowska: info@motobirds.com, tel. 739 299 907
Ilość miejsc ograniczona!

Szczegóły

Start:
17 września - godz. 19:00
Koniec:
20 września - godz. 17:00
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/594069038137566/

Miejsce

Stajnia Biały Borek – Restauracja
Zrębska 121, 42-256 Biskupice + Google Map