PIĄTEK - 26 LipcaSOBOTA - 27 LipcaNIEDZIELA - 28 LipcaDZISIAJNADCHODZĄCE WYDARZENIA
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Jurajska Garażówka | Lipiec

14 lipca - godz. 12:00

- -

Jurajska Garażówka odbędzie się już 14 lipca w godzinach od 12.00 do 16.00, a kolejne:
11 sierpnia
8 września
13 października
10 listopada
8 grudnia
Raj dla wielbicieli vintage!
Tradycyjnie już na wyprzedaży będziecie mogli kupić wszelkiego rodzaju bibeloty i zbyry, wyjątkowe rzeczy vintage, kultowe przedmioty z epoki PRL-u, prawdziwe antyki i perełki retro, a także ubrania z drugiej ręki oraz nowe rzeczy.
Na stoiskach nie zabraknie ceramiki, porcelany i szkła, książek, płyt winylowych, komiksów i gier komputerowych, zabawek i pluszaków, biżuterii, przedmiotów kolekcjonerskich oraz dekoracji do domu. Oprócz tego na garażówce kupicie wyjątkowe rękodzieło, przetwory oraz rzeczy upcycle.
Szykujcie się więc na niezłe łowy! Nasza wyprzedaż garażowa to gratka dla każdego fana vintage i targów staroci oraz kolekcjonera i wielbiciela mody retro. To także okazja do tego, aby przewietrzyć swoją szafę czy uprzątnąć nadmiar rzeczy w garażu, na strychu czy regałach.
Dołącz do garażówki – zostań sprzedawcą!
Podobnie jak w 2023 roku, tak i w 2024 roku każdy może zostać sprzedawcą na garażówce. Impreza ma charakter otwarty dla mieszkańców Częstochowy i okolic. Oznacza to, że wystarczy zgłosić swój udział w charakterze sprzedającego. Pamiętajcie jednak, że ilość miejsc jest ograniczona!
Zgłoszenia przyjmujemy pod adresem mailowym: galeria@jurajska-garazowka.pl najpóźniej na dwa dni przed planowaną imprezą. Np. jeśli garażówka odbywa się 14 lipca, macie czas do 12 lipca, aby przesłać do nas maila.
UWAGA! W treści wysłanego do nas maila należy dokładnie opisać asortyment, z którym planujecie zawitać na imprezie. Im więcej szczegółów, tym lepiej. To ważne, bo poszukujemy osoby sprzedające ciekawe rzeczy, które urozmaicają naszą imprezę.
Przypominamy także, że sprzedawcami mogą zostać wyłącznie osoby prywatne lub osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, ale nie handlujące na garażówce rzeczami, które związane są z ich działalnością.
W wydarzeniu nie mogą uczestniczyć natomiast firmy, które na co dzień zajmują się sprzedażą i handlem, impreza ma bowiem charakter społecznościowy i sąsiedzki.
Udział w garażówce jest bezpłatny. Z myślą o sprzedawcach uruchomiliśmy także specjalny kontakt telefoniczny, pod którym można znaleźć więcej informacji – tel. 696 48 66 80. Zapoznajcie się też ze szczegółowym REGULAMINEM
Partnerem medialnym wydarzenia jest „Życie Częstochowy i Powiatu”.
Regulamin Wyprzedaży Garażowej w Galerii Jurajskiej
1. Zgłoszenia przyjmowane są drogą elektroniczną na adres e-mail galeria@jurajska-garazowka.pl (Ważne! O udziale decyduje rodzaj asortymentu)
2. Obowiązują określone terminy zapisów. Zgłoszenia przyjmowane są najpóźniej na dwa dni przed wydarzeniem. Wszelkie pytania można kierować do nas także telefonicznie 696 48 66 80 oraz e-mail galeria@jurajska-garazowka.pl
3. W treści wysłanego do nas maila należy dokładnie opisać asortyment, z którym planujecie zawitać na imprezie. Im więcej szczegółów, tym lepiej. To ważne, bo poszukujemy osoby sprzedające ciekawe rzeczy, które urozmaicają naszą imprezę.
4. Udział w Wyprzedaży Garażowej jest bezpłatny.
5. W 2024 roku w Galerii Jurajskiej odbędzie się 12 Wyprzedaży Garażowych w następujących terminach: 11 sierpnia, 8 września, 13 października, 10 listopada, 8 grudnia.
6. Terminy mogą ulec zmianie w zależności od ostatecznego kształtu ustawy ograniczającej zakaz handlu w niedzielę.
7. Celem Wyprzedaży Garażowej jest promowanie idei zero waste, integracja mieszkańców pragnących odsprzedać, wymienić lub oddać drobne przedmioty, zabawki, książki, ubrania, porcelanę, itp.
8. W wydarzeniu nie mogą uczestniczyć firmy profesjonalnie zajmujące się sprzedażą i handlem. Wystawcami na Wyprzedaży Garażowej w Galerii Jurajskiej mogą być tylko osoby fizyczne z wyjątkiem osób, które prowadzą jednoosobową działalność gospodarczą i chcą na wyprzedaży garażowej sprzedawać przedmioty, niezwiązane z ich działalnością gospodarczą. Wystawcami mogą być osoby, które sprzedają rękodzieło i wyroby hand-made na niewielką skalę.
9. Organizatorzy nie pozwalają na handel przedmiotami, które są niedopuszczane do sprzedaży lub wymagają odpowiedniej koncesji – chodzi m.in. o broń, alkohol, czy ostre i niebezpieczne przedmioty.
10. Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za sprzedawane przedmioty i zawarte przez uczestników wydarzenia transakcje.
11. Organizatorzy nie ingerują w ustalane przez wystawców ceny, ale zachęcają do tego, aby nie były one wygórowane. Obowiązuje ograniczona liczba miejsc, dlatego organizatorzy zastrzegają sobie możliwość odmówienia udziału bez podania przyczyny.
12. Wystawcy Wyprzedaży Garażowej wyrażają zgodę na bezpłatne publikowanie wizerunku w materiałach informacyjnych o wydarzeniu w kanałach komunikacyjnych oraz w kampaniach, przedsięwzięciach i materiałach wewnętrznych, promocyjnych i prasowych związanych z Wyprzedażą garażową.
13. Wystawca jest odpowiedzialny za swoje stoisko – musi je zorganizować samodzielnie, przynosząc ze sobą na przykład stolik turystyczny, przenośny wieszak na ubrania lub koc, na którym można ustawić rzeczy.
14. Wystawcy nie mogą wykorzystywać infrastruktury Galerii Jurajskiej do aranżacji stoiska – tj. ławek, wózków zakupowych, manekinów i innych.
15. Uczestnik zobowiązany jest do pozostawienia udostępnionego miejsca w stanie nienaruszonym i uprzątniętym.
16. Zgłoszenie Wystawcy do udziału w Wyprzedaży garażowej jest równoznaczne z akceptacją przez niego niniejszego Regulaminu
17. Obowiązkowo prosimy zgłosić się do osoby koordynującej podczas wyprzedaży w celu ustalenia miejsca pod rygorem anulowania zgłoszenia.
18. Administratorem danych osobowych jest Organizator 

Szczegóły

Data:
14 lipca
Godzina:
12:00
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/events/1221856412130248

Miejsce wydarzenia

Galeria Jurajska
aleja Wojska Polskiego 207, 42-200 Częstochowa + Google Map