PIĄTEK - 24 MarcaSOBOTA - 25 MarcaNIEDZIELA - 26 MarcaDZISIAJNADCHODZĄCE WYDARZENIA
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Jurajska Wyrypa Road Tour

02 czerwca - godz. 00:00 do 04 czerwca - godz. 00:00

Jurajska Wyrypa Road Tour – co to takiego?
Kochasz asfaltowe szlaki? Lubisz wyzwania i długie dystanse? Idealnie! Jura Krakowsko-Częstochowska pozwoli Ci doświadczyć wszystkiego co najlepsze.

Jura Krakowsko-Częstochowska – odkryj ją i pokochaj!
Ten region Polski potrafi chwycić za serce. Spotykają się tutaj dzika przyroda z cywilizacją, a historia miesza się z teraźniejszością. Fantastyczne krajobrazy, ruiny zamków oraz strażnic, a także wapienne ostańce – to tylko część tego czego możecie doświadczyć na Jurze.

Takie miejsce idealnie nadaje się na ultramaraton kolarski. Dlatego powstała Jurajska Wyrypa! Dlaczego wyrypa? Teren jest przepiękny, ale także pagórkowaty. O ile oczy często proszą o więcej, to nogi błagają o litość. Na pewno nie można narzekać na nudę, za to solidne zmęczenie – gwarantowane!

Przed Wami pierwsza edycja Jurajskiej Wyrypy, zarówno w formule Road jak i Gravel. To część większego projektu jakim jest ULTRA Jura Bike Weekend.

Wydarzenie wystartuje 2 czerwca 2023, a na pokonanie trasy otrzymacie aż 50 godzin. Będzie jednak sporo kręcenia, po trasa zapewni Wam aż 500 kilometrów jurajskich doznań.

Przewidziany limit czasu powinien pozwolić Wam na to by móc zatrzymać się, jeśli coś przykuje Waszą uwagę, a wierzcie Nam – czasem warto! Jeżeli już startowaliście w ultramaratonach, to być może macie ochotę zmierzy się z licznymi pojazdami, jakie zapewnia Jura? Jeżeli dopiero zaczynacie przygodę z ultramaratonami, to doskonale trafiliście, bo choć Jura zapewnia możliwość obcowania z naturą i delektowanie się przyrodą, to jest to też obszar dobrze zurbanizowany, z bogatą bazą noclegową i gastronomiczną – zachęcają organizatorzy.
Zapisy internetowe są aktywne do 14 maja, jednak warto dołączyć wcześniej, aby zyskać niższą opłatę startową.

Więcej szczegółów dostępne pod linkiem: https://ultraweekend.pl/ 

Szczegóły

Początek:
02 czerwca - godz. 00:00
Koniec:
04 czerwca - godz. 00:00
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/events/200184402621569

Miejsce wydarzenia

Fabrykarowerow.com
Drogowców 12
Częstochowa, śląskie 42-218
+ Google Map
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia