PIĄTEK - 23 StyczniaSOBOTA - 24 StyczniaNIEDZIELA - 25 StyczniaDZISIAJNADCHODZĄCE WYDARZENIAWośp Częstochowa | PROGRAMWośp w Galeria Jurajska | PROGRAM
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Kabaret hrAbi & Wojtek Kamiński – Być facetem

07 marca - godz. 19:00 do 20:30

Nowy program kabaretu hrAbi to spojrzenie na współczesną męskość. Stworzony przez mężczyzn i opowiedziany męskim głosem, ale kierowany do wszystkich – a zwłaszcza do tych, którzy dobrze wiedzą, z kim żyją i kogo próbują zrozumieć.

W czasach, gdy o męskości mówi się dużo i poważnie, hrAbi postanawia przyjrzeć się jej po swojemu: z uśmiechem i autoironią. Weźmiemy facetów trochę w obronę, trochę pod lupę – czasem ich pochwalimy, czasem delikatnie rozbroimy śmiechem. Mamy do tego pełne prawo, bo żartujemy przecież z samych siebie.

W programie pojawią się skecze, piosenki, improwizacje oraz interakcje z publicznością. Bohaterem wieczoru będzie mężczyzna w każdej odsłonie — zagubiony, zaradny, wzruszający, czasem absurdalny, ale prawdziwy.

A wszystko w stylu hrAbi (Dariusz Kamys, Tomasz Majer, Łukasz Pietsch) w świetnym towarzystwie Wojtka Kamińskiego.

„Być facetem” – świeże spojrzenie na to, co męskie. Z humorem i dystansem.

Szczegóły

Data:
07 marca
Czas:
19:00 do 20:30
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/events/1495481904873182

Miejsce

Filharmonia Częstochowska
Wilsona 16
Częstochowa, śląskie 42-202 Polska
+ Mapa Google
Telefon
34 324 42 30
Zobacz witrynę internetową Miejsce