PIĄTEK - 19 KwietniaSOBOTA - 20 KwietniaNIEDZIELA - 21 KwietniaDZISIAJNADCHODZĄCE WYDARZENIAJuwenalia Częstochowa 2024 PROGRAM
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Kalina Jędrusik. Wieczór autorski w Arche Hotel

22 marca - godz. 19:00 do 20:30

Zapraszamy serdecznie na wyjątkowe wydarzenie wieczoru autorskiego w hotelu Arche Częstochowa, poświęcone fascynującej biografii Kaliny Jędrusik! 🌟📘 Przygotujcie się na prawdziwą ucztę emocji, relacji i sekretów z życia ikony PRL-u, jakiej jeszcze nie znacie!

📅 Kiedy? 22/03/2024
🕕 Godzina? 19.00
📍 Gdzie? Hotel Arche Częstochowa, ul. Oleńki 20

Czy kiedykolwiek zastanawialiście się, ile kochanków miała Kalina Jędrusik? 🤔 Czy rzeczywiście używała tabletek do usypiania męża, by swobodnie spotykać się z innymi mężczyznami? A może jako wdowa zaskoczyła Was swoją postawą, leżąc krzyżem w kościele? 🕵️‍♀️ Te i inne tajemnice odkryje dla Was Aleksandra Wierzbicka i Mikołaj Milcke!

To nie tylko opowieść o życiu publicznym Kaliny Jędrusik, ale także intymny portret kobiety pozbawionej blasku sceny, bez makijażu i blichtru. 🎭 Autorka dzieli się nie tylko faktami, lecz także osobistymi listami Jędrusik i Stanisława Dygata, ujawniając kulisy życia gwiazdy.

Przygotujcie się na wieczór pełen wzruszeń, fascynujących anegdot i niezapomnianych chwil z życia jednej z najbardziej kultowych postaci polskiego show-biznesu! 🌈 Dołączcie do nas, aby poznać prawdziwą historię Kaliny Jędrusik, której nie znajdziecie w żadnych innych książkach, filmach czy plotkach.

To będzie niepowtarzalna okazja do zagłębienia się w życie tej niezwykłej artystki. 🌹 Nie przegapcie tego wyjątkowego spotkania z Aleksandrą Wierzbicką i Mikołaj Milcke, która odkryje przed Wami nieznane dotąd strony życia Kaliny Jędrusik! 🎤💖

Spotkanie poprowadzi Robert Jasiak 

Szczegóły

Data:
22 marca
Godzina:
19:00 do 20:30
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/events/3609417485995156

Miejsce wydarzenia

Arche Hotel Częstochowa
Ul. Oleńki 20, 42-200 Częstochowa
Częstochowa,
+ Google Map