PIĄTEK - 3 GrudniaSOBOTA - 4 GrudniaNIEDZIELA - 5 Grudnia
  • Najpiękniejsze Arcydzieła Baletowe – Częstochowa Filharmonia
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

#KobietyKobietom. Chodźmy na kawę!

25 października - godz. 17:00 do 20:00

Opis tego wydarzenia to w zasadzie historia pewnego spotkania. Nigdy nie wiadomo, gdzie i kiedy spotkasz kogoś, kto zainspiruje Cię do czegoś dobrego.
Któregoś dnia kupiłam kawę na wynos. Kawa była smaczna, a rozmowa z właścicielem kawiarnii miła. Sama uwielbiam swoją pracę i chyba wyczuwam, gdy na mojej drodze staje pasjonat.
Rozglądam się po lokalu – ile osób tu się zmieści? Że kawę pyszną wypijemy – to jasne, ale czy będzie też coś do kawy i czy ten dobry człowiek będzie chciał ugościć kilkanaście kobiet?
Jak się pewnie domyślacie – TAK!
I w ten sposób, na najbliższe spotkanie #KobietyKobietom zapraszam Was do miejsca, w którym picie kawy nabiera innego wymiaru i znaczenia.
25 października o 17:00 spotkamy się w Strzykawa – Coffee Shop, gdzie pan Damian opowie nam o tym jak parzyć kawę, skąd pochodzą ziarna, jak się je wypala i dlaczego to ma znaczenie. I czy to prawda, że kawa potrafi dodać nam energii?
Jeśli któraś z Was kawy nie pija (a ja szanuję różnorodność i autonomię), to Agata powie nam jakie rośliny zdrowo pomogą nam uzyskać podobny efekt?
Nie byłabym sobą, gdybym w tym wszystkim nie znalazła przestrzeni na psychologię.
Zastanowimy się wspólnie, co lub kto odbiera nam tę energię, której potem szukamy w kawie lub ziołach. Jak to się dzieje, że po spotkaniu z jednymi czujemy się przyjemnie, podbudowani i pełni zapału, a po spotkaniach z innymi jesteśmy przytłoczeni i czujemy się beznadziejnie? Po czym rozpoznać toksyczną relację?
No to co, widzimy się 25 października (poniedziałek)? Coś czuję, że Cię zaciekawiłam. Sama na myśl o tym wydarzeniu mam dużo energii, którą spożytkuję do celów organizacyjnych.
A! Znowu byłabym zapomniała!
Ogranicza nas pojemność lokalu, dlatego ważne są zapisy. Napisz do mnie SMS pod nr 605 285 995. Otrzymasz informację z nr rachunku do wpłaty, a ja zarezerwuję wtedy miejsce dla Ciebie.
Inwestujesz 60zł, otrzymujesz wiedzę, atmosferę akceptacji i przynależności, kawę, ciastko i fajny czas w gronie kobiet i (wyjątkowo) jednego mężczyzny.
Bardzo Cię zapraszam.

Szczegóły

Data:
25 października
Godzina:
17:00 do 20:00
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/974536213276291/

Miejsce wydarzenia

Strzykawa – coffee shop
Dąbrowskiego 4 42-200 Częstochowa + Google Map