PIĄTEK - 2 CzerwcaSOBOTA - 3 CzerwcaNIEDZIELA - 4 CzerwcaDZISIAJNADCHODZĄCE WYDARZENIASpaceFestival 2023 Częstochowa PROGRAM
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Koncert Bryska

22 czerwca - godz. 19:00

Ukrywająca swoje prawdziwe oblicze wokalistka Bryska wystąpi 13 maja w Akademickim Centrum Kultury Klub Politechnik. Artystka zadebiutowała w połowie roku 2021 i od tego czasu może pochwalić się większą ilością premier niż niejeden znany artysta.

Bilety do 149zł | Koncert Bryska

22-Latka w swoich tekstach bawi spostrzeżeniami na temat rzeczywistości, nie szczędzi gorzkich słów swoim ex-om w balladach, w dynamicznych utworach porusza tematy, jakich na próżno szukać we współczesnym popie.

Wszystko w takt melodii tak chwytliwych, że od jakiegoś czasu nucą je wszyscy. Od kwietnia 2021 roku, kiedy zadebiutowała singlem 'naiwna’, przyzwyczaiła fanów do regularnego wydawania nowej muzyki – czy to jako oficjalne single, t.zw. piosenki 'pomiędzy’ czy remixy. Wszystkie z nich w tempie wręcz geometrycznym zdobywają coraz większe grono fanów. Jej największe hity to „lato (pocałuj mnie) (MANDEE Remix)” (aktualnie status Złotej Płyty) i „odbicie (Mark Neve Remix)” (Platynowa Płyta) – obie dotarły do 1 i 2. miejsca krajowego Airplaya (listy najczęściej odtwarzanych piosenek w radiach) a 'odbicie’ było najczęściej wyszukiwaną piosenką w aplikacji Shazam przez 12 (!) tygodni.

Bryska też otrzymała też nominację do Fryderyka w kategorii Fonograficzny Debiut Roku, zagrała też świetnie przyjęte koncerty m.in. w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu i Krakowie. Równo rok od debiutu, 22 kwietnia 2022 r. ukazała się jej debiutancka płyta „moja ciemność” (CD/Deluxe/LP) poprzedzona winylową EP-ką „jestem bryska”. Wśród 15 nowych utworów znalazł się też kolejny wielki hit bryskiej „mam kogoś lepszego” w remixie Skytecha (TOP4 Krajowego Airplaya).

Jesienią ’22 na rynek trafiła reedycja tej płyty – [moja ciemność]² – i od razu pokryła się Platyną. To z niej pochodzi przebój lata i najczęściej odtwarzana w wakacje piosenka w polskich radiach wg ZPAV! – „Samba” z duetem YouNotUs. Singlem promującym całe wydawnictwo jest kolejny przebój bryskiej – „kraksa”. Rok 2023 to mnóstwo nowej muzyki, którą artystka pisze z łatwością i publikuje tak często, że fani powinni czuć się bardzo zaopiekowani. Rusza też w swoją pierwszą własną trasę koncertową 'Nasze LOVESTORY Tour w ramach której zawita do 11 największych polskich miast. Latem planowane są też dalsze koncerty w najróżniejszych zakątkach kraju.

Szczegóły

Data:
22 czerwca
Godzina:
19:00
Witryna internetowa:
https://bit.ly/3JBUdMS

Miejsce wydarzenia

Akademickie Centrum Kultury „Klub Politechnik”
Armii Krajowej 23/25, 42-200 Częstochowa + Google Map