PIĄTEK - 26 LipcaSOBOTA - 27 LipcaNIEDZIELA - 28 LipcaDZISIAJNADCHODZĄCE WYDARZENIA
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Koncert DoRaju – Klubokawiarnia BANKnot

12 lipca - godz. 18:00

- -

Pamiętacie Noc Kultury Niezależnej? Na tym festiwalu debiutowały w Częstochowie takie zespoły jak Domowe Melodie czy Patrick the Pan. Tym razem będziecie mogli posłuchać i zapoznać się ze świeżutkim projektem muzycznym 'DoRaju’, stworzonym przez doświadczonych muzyków. Podobnie jak wymienione wcześniej zespoły, projekt DoRaju dzięki dojrzałości muzycznej, hipnotyzującej energii scenicznej oraz przemyślanej koncepcji zagości z pewnością na poważnych listach przebojów, a po każdym koncercie na tegorocznej trasie poza sprzętem muzycznym- zapakuje do samochodu serca słuchaczy. Część zespołu grała w składzie The FoxCats, który już gościł na scenie Klubokawiarni BANK.

Czego możecie się spodziewać na ich częstochowskim debiucie?
Sami tę przygodę opisują tak…
Muzyka Dorajańska łączy w sobie różne gatunki muzyki: Chill Out, Jazz, Muzyka Filmowa, Muzyka Świata, Impresjonizm, Spektakl teatralny, Liryka. Podczas koncertu opowiadamy o poszukiwaniu wrót Raju. O morskiej głębinie, gdzie znajduje się bar mleczny o nazwie Mezalians. Być może są to Wrota Raju, które przeniosą Nas prosto do domu.

I tym onirycznym opisem serdecznie Was zapraszam w muzyczną podróż, a startujemy w piątek 12 VII wieczorem w Klubokawiarni BANKnot. Do zobaczenia! 

Szczegóły

Data:
12 lipca
Godzina:
18:00
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/events/3731412577174670/

Miejsce wydarzenia

Klubokawiarnia BANKnot
Al. NMP 28
Częstochowa, 42-200 Poland
+ Google Map