PIĄTEK - 15 StyczniaSOBOTA - 16 StyczniaNIEDZIELA - 17 Stycznia
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

[ODWOŁANY] KONCERT DUCH DELTA + ŚLIWKA W KLUBIE MUZYCZNA META

30 października, 2020 - godz. 19:00

BILET WSTĘPU: 20PLN
SZCZEGÓŁY GDZIE MOŻNA NABYĆ BILET WSTĘPU WKRÓTCE.
NAJWAŻNIEJSZE WYDARZENIE CZĘSTOCHOWSKIEJ SCENY VINTAGE.
30.10.2020. W MUZYCZNEJ MECIE ODBĘDZIE SIĘ KONCERT ZESPOŁU ‘DUCH DELTA’ KTÓRY WNIESIE NA SCENĘ NOWY MATERIAŁ – RASOWY BLUES ROCK PRZESIĄKNIĘTY AMERICANĄ
ZESPÓŁ ‘DUCH DELTA’ WSPOMOŻE MŁODY OBIECUJĄCY ZESPÓŁ ‘ŚLIWKA’ KTÓRY MA ZAMIAR ZADEBIUTOWAĆ Z ROZMACHEM – ‘ŚLIWKA’ TO POLSKIE TEKSTY I BRZMIENIE RODEM Z WIELKIEJ BRYTANII. MUSICIE TAM BYĆ! ZAPRASZAMY!
DUCH DELTA
(GARAGE/BLUES/ROCK)
Duch Delta to blues rock’n’rollowe trio, powstałe w Częstochowie, w 2018r. Jego założycielami są Łukasz Skiba, Borys Sławenta oraz Jacek Czekaj. Surowe brzmienie w dużej mierze opiera się na bluesowych fascynacjach Skiby, czerpiącego inspiracje z niemal archetypicznych gatunków muzyki bluesowej, country i z szerszej perspektywy – amerykańskiego folku, co w połączeniu z inspiracjami pozostałych członków zespołu tworzy mieszaninę unikalnych dźwięków bluesa z lat ‘50/’60 i garażowego brudnego rocka.
Duch Delta to:
Łukasz Skiba – gitara, wokal
Borys Sławenta – bębny
Jacek Czekaj – bas
Zapraszamy do dołączenia do grupy na facebook:
“Duch Delta & Smakosze Dobrej Muzy”
FB: http://www.fb.com/duchdelta
YT: https://www.youtube.com/channel/UCqCXWNHaU-cD_csbeKvMuTA
IG: http://instagram.com/duchdelta
+ SUPPORT ŚLIWKA
Jesteśmy ŚLIWKA gramy płynny czad, pochodzimy z Częstochowy, skład złożył Marcel Śliwiński w 2019 roku, aż do niedawna nawiedzała nas klątwa odchodzących basistów, do czasu kiedy do zespołu dołączył Karol Seweryn, który jest chłopakiem co wierzy w czary i zabobony, po czym razem z Igorem Królem, któremu pałki pękają, połączyliśmy się w niezniszczalne trio, wizualnie i muzycznie inspirujemy się latami 50, rnr, rockabilly, co w skutku dało agresywną alternatywę, miłosnych piosenek również nie zabraknie ze względu na naturę frontmana „niespełnionego romantyka” który powtarza, że „lepiej być taki niż żaden”, szeroko pojmujemy gatunek rnr i czerpiemy garściami z różnych gatunków, od klasycznego rock and rolla po metal, ale dodajemy do tego bardzo ważny składnik, cząstkę naszych dusz.
ŚLIWKA to:
Marcel Śliwiński: gitara, wokal.
Igor Król: perkusja.
Karol Seweryn: bas.

Szczegóły

Data:
30 października, 2020
Czas:
19:00
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/342870753798005

Miejsce

Muzyczna Meta
ul. Jasnogórska 13
Częstochowa, śląskie 42-200 Polska
+ Google Map
Telefon:
603 843 397
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/MuzycznaMeta/