PIĄTEK - 2 CzerwcaSOBOTA - 3 CzerwcaNIEDZIELA - 4 CzerwcaDZISIAJNADCHODZĄCE WYDARZENIASpaceFestival 2023 Częstochowa PROGRAM
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Koncert Jazzowy w Częstochowie

11 maja - godz. 19:00

🔸 Jedyny taki koncert Jazzowy w Częstochowie!
🔸 Jeśli jesteś miłośnikiem Jazzu i interesujesz się muzyką to jest to na pewno wydarzenie, którego nie możesz przegapić!

🗓 11.05.2023
🕖 19:00
📍 Przemysłowa 9, Częstochowa.
📌 Bilety elektronicznie dostępne na stronie: https://app.evenea.pl/event/jcxjazztour2023/ oraz stacjonarnie w Kościele Ducha Świętego Shoreline przy ul. Przemysłowej 9 w Częstochowie wcześniej dzwoniąc pod nr. 790-271-065

Cena: 60 zł/os. Miejsca nienumerowane.

Ilość dostępnych biletów: 150 szt.

Bilety dostępne do 10.05.2023, do godziny 23:59.

Parking na miejscu.

🔸 Zagrają zawodowi muzycy jazzowi z USA, m.in.:

-GREG TARDY (saksofon tenorowy, klarnet)- jest profesorem nadzwyczajnym Music w Jazz Saxophone na Uniwersytecie Tennessee.

– MARK BOLING (gitara)- jest gitarzystą jazzowym, pedagogiem, kompozytorem i autorem. Profesorem nadzwyczajnym muzyki na Uniwersytecie Tennessee w Boling, gdzie pełni funkcję koordynatora programu studiów jazzowych.

-ABEL KOVAČEVIĆ (perkusja)- urodził się w 1985 roku w Cakovec w Chorwacji. W 2002 roku dołączył do Cakovec Big Band, zespołu, w którym nadal gra. Jest absolwentem Akademii Jazzowej University of Music and Performing Arts w Graz w Austrii, gdzie studiował pod kierunkiem Howarda Curtisa.

-JOHN BOWERS (gitara, wokal)- jest założycielem Salmagundi. Naukę gry na fortepianie rozpoczął w wieku 5 lat, śpiewu w wieku 12 lat i uzyskał tytuł magistra w WCBS, gdzie studiował u wielokrotnie nagradzanego hollywoodzkiego kompozytora i aranżera Teda Nicholsa.

-DIANA BOWERS (wokal)- zaczęła śpiewać w wieku 6 lat i studiowała śpiew na uniwersytecie. Ukończyła studia muzyczne w Spring Arbor College oraz tytuł magistra pedagogiki. Była główną postacią w musicalach podczas jej lat licealnych i uniwersyteckich.
ℹ Więcej o członkach zespołu możesz przeczytać tutaj: https://app.evenea.pl/event/jcxjazztour2023/ oraz na naszej stronie www.shoreline.pl

Zachęcamy Cię także do obejrzenia i posłuchania ich twórczości:
https://markboling.com/videos
http://www.gregorytardy.com/gallery.html

Szczegóły

Data:
11 maja
Godzina:
19:00
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/events/757483186023224

Miejsce wydarzenia

Kościół Shoreline Poland częstochowa
ul. Przemysława 9
Częstochowa,
+ Google Map