PIĄTEK - 27 StyczniaSOBOTA - 28 StyczniaNIEDZIELA - 29 StyczniaDZISIAJNADCHODZĄCE WYDARZENIAWOŚP CZĘSTOCHOWA 2023 PROGRAM
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Koncert Lej mi Pół – Łabędzi Śpiew Tour

4 listopada, 2022 - godz. 20:00

Pochodzenie wyrażenia „łabędzi śpiew” wywodzi się z przekonania, że łabędzie przez całe życie pozostają nieme, a jedyne dźwięki wydają tuż przed śmiercią . Samo wyrażenie oznacza ostatni przejaw twórczej aktywności artysty lub zakończenie jego działalności.

Bilety od 45zł – Koncert Lej mi Pół – Łabędzi Śpiew Tour

Jak wszyscy wiemy, śmierć łabędzi jest często jest skutkiem dokarmiania ich przez jakichś idiotów. Wychodzi na to, że jeśli chcesz, żebyśmy my (na potrzeby tego opisu umówmy się na określenie „artyści”) dali sobie spokój z ośmieszaniem się i nareszcie zakończyli działalność, najprostszą metodą będzie dawanie nam chleba, a chleb zapewniają nam koncerty.

W związku z tym po chujowym sezonie plenerowym przyszła pora na jesienną trasę po klubach i nieprzypadkowo nazywa się ona tak, jak się nazywa. Zapraszamy na nią każdego, kto nam źle życzy, aby przyjął funkcję dokarmiającego artystów chlebem idioty, bo – kto wie – może w przeciągu następnych 70 lat przyczyni się do zakończenia aktywności zespołu.

Jeśli tego właśnie nam życzysz, to wiesz, gdzie kliknąć, co kupić i na co nie przyjść, gdy nastanie czas.

Szczegóły

Data:
4 listopada, 2022
Godzina:
20:00
Witryna internetowa:
https://bit.ly/3qpYfPl

Miejsce wydarzenia

Klub Rura
Al. Najświętszej Maryi Panny 38
Częstochowa, śląskie 42-202 Polska
+ Google Map
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia