PIĄTEK - 3 GrudniaSOBOTA - 4 GrudniaNIEDZIELA - 5 Grudnia
  • Kabaret STAND UP Igor Kwiatkowski – w premierowym programie – Tylko śmiech nas ocali
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Koncert Maksyma Bartczaka i Łukasza Krasiejko

18 listopada - godz. 18:30

🎸Zapraszamy na koncert Maksyma Bartczaka i Łukasza Krasiejko,. który odbędzie się już w najbliższy czwartek o godz. 18.00. Podczas koncertu zostaną zaprezentowane utwory autorskie chłopaków oraz covery 😎
Chłopaki tak piszą o sobie: Przyjaźnimy się od podstawówki, a jesteśmy muzycznym duetem grającym razem około 5 lat. W tworzonej przez nas muzyce łączymy takie gatunki jak Rock, Funk, czy Electro. Maks po wciągnięciu się w muzykę gitarową, m.in. Funk, Rock, Jazz, Fusion, postanowił rozpocząć grę na basie. W ten oto sposób gitara basowa jest instrumentem, na którym obecnie gra, lecz nie tylko na nim. Gitara elektryczna, śpiew, czy klawisze również mu nie straszne! Jedną z jego największych inspiracji jest szanowany polski basista Wojtek Pilichowski, z którym miał przyjemność grać. Łukasz to wyjątkowy, również śpiewający gitarzysta, zagorzały fan polskiej muzyki rockowej. Gitara istnieje już od bardzo długiego czasu w jego życiu, równolegle z jego innymi pasjami takimi jak chemia, informatyka, czy matematyka. Łukasza nauczycielem gry na gitarze jest Piotr Całus.
Jedną z jego największych inspiracji jest polski rockowy zespół IRA. Łukasz miał również przyjemność grać z Sebastianem Piekarkiem / gitarzystą tego zespołu. Do rozwoju naszych umiejętności muzycznych i scenicznych, jak również osobowości przyczyniło się Liceum ALA.
Nie może Was zabraknąć! ❤

Szczegóły

Data:
18 listopada
Godzina:
18:30
Strona internetowa:
http://bityl.pl/33WlA

Miejsce wydarzenia

Kawiarnia Alternatywa 21
Częstochowa, stary rynek + Google Map